fbpx Skip to content
Złomowanie Niekompletnego Pojazdu - Kasacja Przybychowo

Złomowanie niekompletnego samochodu

Złomowanie niekompletnego samochodu w Kasacji Przybychowo

Zastanawiasz się czy złomowanie niekompletnego samochodu wiąże się z jakimiś dodatkowymi trudnościami lub opłatami? Nie wiesz czy auto złom przyjmie Twój niesprawny i wybrakowany pojazd? Już nie musisz się zastanawiać, możesz mieć pewność, że stacja demontażu i kasacji pojazdów, czy też potocznie mówiąc auto złom, przyjmie Twój samochód niezależnie w jakim jest stanie. Złomowanie niekompletnego samochodu przebiega tak samo jak kompletnego. Jedyna różnica jest taka, że stacja może naliczyć dodatkowe opłaty, w zależności ile i jak ciężkich elementów brakuje. Co do zasady opłaty mogą zostać naliczone, jeśli pojazd waży mniej niż 90% masy własnej zawartej w dowodzie rejestracyjnym.

Jak wygląda złomowanie niekompletnego samochodu

Mając niesprawny pojazd, którego nie warto już naprawiać, najlepiej i najłatwiej sprzedać go na złom. Złomowanie niekompletnego samochodu wygląda praktycznie tak samo jak niesprawnego auta w pełni kompletnego. W celu sprzedaży auta na złom warto w pierwszej kolejności skontaktować się z wybraną stacją demontażu i kasacji pojazdów taką jak Kasacja Przybychowo i ustalić szczegóły. Biorąc za oczywiste, że niesprawnym pojazdem, a tym bardziej niekompletnym, nie da się zazwyczaj samodzielnie dojechać, stacje zapewniają odbiór wraku swoim transportem. Wystarczy zadzwonić, ustalić szczegóły wpływające na wycenę i umówić termin i miejsce odbioru. Możesz też wypełnić formularz wyceny dostępny na stronie https://kasacjaprzybychowo.pl/zlomowanie-pojazdow/ Pamiętaj, żeby napisać jakich elementów w Twoim aucie brakuje.

Jakie dokumenty są potrzebne przy złomowaniu niekompletnego samochodu?

Sprzedając samochód na złom potrzebujesz przede wszystkim dokumentów samochodu, czyli dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu, jeśli została ona wydana dla danego auta. W dowodzie rejestracyjnym widnieje masa własna pojazdu względem której dokonuje się wyceny. Różnica między masą własną a faktyczną wagą pojazdu w tym stanie, w jakim go sprzedajesz to brakujące kilogramy. Jeśli brakuje więcej niż 10% masy własnej, to możesz zostać obciążony dodatkową opłatą za każdy brakujący kilogram. Oddając auto na złom potrzebujesz jeszcze okazać swój dowód osobisty jako właściciela pojazdu lub właściwe upoważnienie. Zwrotnie otrzymasz zaświadczenie o kasacji pojazdu, z którym należy się udać do urzędu wyrejestrować pojazd.

Kasacja Przybychowo – złomowanie wszystkich pojazdów

Kasacja Przybychowo to profesjonalna stacja demontażu i kasacji pojazdów z wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami. Przyjmujemy na złom zarówno kompletne jak i niekompletne pojazdy. Możesz u nas pozbyć się różnego rodzaju samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów czy też pojazdów specjalnych z Polski i z zagranicy. Znajdujemy się w Przybychowie koło Obornik w Wielkopolsce i zapewniamy darmowy odbiór niesprawnego auta naszym transportem w obrębie 100 km. Z nami o nic nie musisz się martwić, pomożemy w formalnościach i zapłacimy gotówką od ręki. Skontaktuj się z nami przez formularz wyceny dostępny na stronie https://kasacjaprzybychowo.pl/zlomowanie-pojazdow/ lub jeśli masz dodatkowe pytania zadzwoń do nas +48 500 606 771 lub napisz bezpośrednio na adres biuro@kasacjaprzybychowo.pl