fbpx Skip to content

AUTO KASACJA OBORNIKI

Legalna auto kasacja Oborniki i okolice

Szukasz Auto kasacja Oborniki? Jesteś w dobrym miejscu! Masz niesprawne auto, którego chcesz się pozbyć i nie wiesz co z nim zrobić? Zadzwoń do nas, załatwimy wszystko za Ciebie. Odbierzemy naszym transportem pojazd, który nie nadaje się już do jazdy. Zapewnimy wszystkie dokumenty, a do tego zapłacimy gotówką!

Auto kasacja Oborniki i okolice

Prowadzimy profesjonalny punkt Auto kasacja, Oborniki są tuż obok siedziby naszej firmy, którą mamy w Przybychowie. Przyjmujemy samochody z całego kraju, jednak naszym transportem odbieramy w okręgu do 100 km. Dlatego jeśli szukasz miejsca takiego jak Auto kasacja Oborniki, to nie zastanawiaj się tylko od razu zadzwoń do nas. Sprawnie wycenimy Twoje auto i odbierzemy ze wskazanej lokalizacji w mieście Oborniki lub okolicach.

Jak przebiega proces oddania pojazdu do kasacji?

Może się wydawać, że mając niesprawny pojazd, czy to na podwórku, czy to przed blokiem, to problem i nie lada wyzwanie, aby się go pozbyć. Nic bardziej mylnego. Wystarczy zgłosić się do profesjonalnej Stacji demontażu i kasacji pojazdów, jaką jest Kasacja pojazdów Przybychowo.

Pierwszy krok to podjęcie kontaktu w celu ustalenia szczegółów i uzyskania wyceny. Zachęcamy do przesłania informacji drogą mailową i przez stronę internetową. Im więcej szczegółów Państwo podadzą, tym dokładniejsza będzie wycena. Dobrze też załączyć zdjęcie prezentujące stan pojazdu. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania zachęcamy też do kontaktu telefonicznego.

Po etapie wyceny i jej akceptacji umawiamy się na odbiór pojazdu. Mogą go Państwo oczywiście dostarczyć samodzielnie, jeśli jego stan na to pozwala. Drugą często wybieraną opcją jest odbiór niesprawnego pojazdu naszym transportem. Zapewniamy go w obrębie 100 km od naszej Autokasacji, w tym także z miasta Oborniki.

Na końcu zostają już tylko formalności. Aby oddać auto na złom, musza Państwo okazać swój dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu, jeśli była wydana. Przyjmując pojazd do kasacji unieważniamy dowód rejestracyjny, kartę pojazdu i wydajemy zaświadczenie o kasacji. Z tymi dokumentami mogą Państwo udać się do właściwego urzędu, aby wyrejestrować samochód.

CENY – AUTO KASACJA OBORNIKI

Niezależnie czy szukają Państwo stacji auto kasacja Oborniki, czy też są Państwo z innego miasta w Wielkopolsce, zapewniamy darmowy transport pojazdu. Natomiast, to jaką cenę otrzymają Państwo za swój niesprawny samochód, to już zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od stanu technicznego pojazdu i jego części, marki, modelu i roku produkcji. Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza, na podstawie którego przygotujemy dla Państwa propozycję cenową.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Profesjonalna Kasacja Przybychowo koło Obornik

  Prowadzimy profesjonalną Stację Demontażu i Kasacji Pojazdów. Przyjmujemy do kasacji samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Zapewniamy sprawną i korzystną cenę za samochody, które nie nadają się już do użytku, a ich naprawa okazuje się nieopłacalna. Odbieramy wraki i auta po wypadkach naszym transportem i pomagamy w formalnościach. W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań lub tez chęci umówienia się na wycenę, zachęcamy do kontaktu z nami.

  Profesjonalna Auto kasacja Oborniki