fbpx Skip to content

AUTO CZĘŚCI UŻYWANE

Szeroka oferta auto części używanych

W każdym takim miejscu jak auto szrot można zakupić auto części używane do różnych modeli samochodów. Czy warto korzystać z takiego rozwiązania zamiast kupować nowe? Prawie każdy właściciel samochodu odpowie: oczywiście, że warto. Możemy kupić dobre, oryginalne części za niewielkie pieniądze. Warunek opłacalności jednak jest jeden: części muszą być sprawne, zatem warto je kupować ze sprawdzonych źródeł i zaufanych miejsc tj. kasacja pojazdów w Przybychowie. Auto części używane nie oznaczają wcale starych zużytych części, jak by mogło się wydawać. Są to zazwyczaj części stosunkowo nowe pochodzące z demontażu uszkodzonych pojazdów lub takie po regeneracji.

Zakup części do samochodu

Prawie każda naprawa samochodu wiąże się z zakupem jakiejś części, w poważniejszych przypadkach całego układu lub systemu. W przypadku tych które się na bieżąco zużywają, jak np. klocki hamulcowe czy też różnego rodzaju filtry, nie mamy za bardzo wyboru i kupujemy je nowe. Natomiast jeśli chodzi o zdecydowanie trwalsze części, które uszkodziliśmy lub się zepsuły w wyniku eksploatacji mamy do wyboru kilka opcji.

Pierwszą z nich są oryginalne nowe części, o ile jeszcze są produkowane – to zdecydowanie najdroższa opcja. Możesz też wybrać tańsze nowe części zamienne, niestety są one zazwyczaj niższej jakości. Trzecią bardzo korzystną opcją są oryginalne auto części używane, czyli części pochodzące z demontażu samochodów. Są zdecydowanie tańsze od nowych części, wysokiej jakości i jednocześnie mamy pewność, że będą pasować.

Jakie auto części używane warto kupić?

Tak jak wspomniano wyżej części, które na bieżąco się zużywają lepiej kupić nowe, tak samo jak wszelkie płyny eksploatacyjne. Jednak już w przypadku części, które uległy uszkodzeniu czy to w wyniku wypadku czy też osłabieniu jakiegoś układu, warto wybrać auto części używane. Dobrym przykładem są tutaj elementy nadwozia, które dodatkowo możesz znaleźć w takim samym kolorze jak Twoje auto, dzięki czemu unikniesz też dodatkowych kosztów lakierowania. Używane możesz kupić też szyby, zwłaszcza boczne i tylną, zwróć tylko uwagę na jej grubość i ogólny stan. Z oferty oryginalnych części używanych warto skorzystać też jak potrzebujesz wymienić światła, alufelgi, elementy układu wydechowego, osprzęt silnika itp.

AUTO CZĘŚCI UŻYWANE – CENY

Ceny używanych auto części są zdecydowanie niższe od nowych, a mogą zapewnić sprawność pojazdu na długie lata. Jeśli potrzebujesz jakąś konkretną część do swojego samochodu, napisz do nas – jeśli posiadamy ją w swojej ofercie podamy Ci jej cenę. Możesz po ną przyjechać osobiście lub wyślemy ją na wskazany adres.

    Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

    Kasacja Przybychowo – u nas kupisz auto części używane

    Oryginalne auto części używane możesz kupić na stacji demontażu i kasacji pojazdów tj. Kasacja Przybychowo. Oferta naszej stacji jest bardzo szeroka. Wszystkie części, które trafiają do sprzedaży są poddawane dokładnej kontroli jakości. Oferujemy części pochodzące bezpośrednio z demontażu pojazdów oraz te poddane regeneracji. Przyjedź do nas, skontaktuj się przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 lub adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl.

    Auto części używane - Kasacja Przybychowo