fbpx Skip to content

KASACJA POJAZDÓW SZAMOTUŁY

Profesjonalna i legalna kasacja pojazdów Szamotuły i okolice

Kasacja pojazdów Szamotuły i nie tylko. Prowadzimy Stację demontażu i kasacji pojazdów i odbieramy auta głównie z Wielkopolski, w tym z miasta Szamotuły. Kasacja pojazdów to jedyne słuszne miejsce, w którym pozbędziesz się niesprawnego niechcianego auta. Co więcej pojazd nawet w fatalnym stanie technicznym wciąż możesz sprzedać, a za proces kasacji i odbioru samochodu nie musisz nic płacić.

Ogólnie mówić kasacja pojazdów, Szamotuły czy też w innym dowolnym mieście, to miejsce w którym demontuje się pojazdy, poddaje recyklingowi i utylizacji. Oddając pojazd w takie miejsce pozbywamy się problemu, otrzymujemy gotówkę i dokumenty, z którymi to możemy wyrejestrować pojazd i pozbyć się całkowitej odpowiedzialności za niego.

Masz samochód po wypadku, który nie nadaje się już do naprawy? A może Twoje auto „dożyło” późnej starości i nie da się już z nim nic zrobić? Szukasz takiego miejsca jak Kasacja pojazdów Szamotuły, żeby zamówić odbiór auta i sprzedać je na złom? Dokonały traf! Specjalizujemy się w kasacji pojazdów różnego rodzaju i zapewniamy darmowy odbiór naszym transportem z Szamotuł i okolic. Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą.

Profesjonalna Kasacja pojazdów – Szamotuły i okolice – darmowy odbiór auta

Prowadzimy profesjonalną, legalna stację, której specjalnością jest kasacja pojazdów. Szamotuły i okolice, a w zasadzie Wielkopolska, to główny obszar naszej działalności, ponieważ siedzibę mamy w Przybychowie. W obrębie 100 km od naszej firmy, zapewniamy darmowy odbiór niesprawnych samochodów i wraków, które nie nadają się już do samodzielnej jazdy. Wystarczy, że jesteś właścicielem niechcianego już pojazdu, masz dowód osobisty i dowód rejestracyjny auta. Płacimy za każde auto i zapewniamy niezbędne dokumenty do wyrejestrowania pojazdu.

KASACJA POJAZDÓW SZAMOTUŁY – CENY – ILE ZA POJAZD DO KASACJI?

Ile można dostać za samochód oddany do kasacji? Wszystko zależy od tego jaki to samochód, kiedy wyprodukowany, w jakim jest stanie technicznym i czy da się z niego odzyskać części do dalszej odsprzedaży. Jeśli chcą Państwo poznać cenę wykupu Państwa pojazdu, zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza wyceny. Lokalizacją odbioru mogą być Szamotuły, ale również dowolne inne miejsce w okręgu mniej więcej 100 km od naszej siedziby, czyli od Przybychowa koło Obornik.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Na czym polega proces kasacji pojazdu?

  Auto oddane do kasacji w pierwszej kolejności demontowane jest na części. Wszystkie zdemontowane elementy są segregowane pod względem ich przydatności. Niektóre trafiają od razu do dalszej odsprzedaży, niektóre wymagają regeneracji, jeszcze inne przeznaczone są do recyklingu czyli ponownego przerobienia, a cała reszta, która nie nadaje się już do niczego trafia do utylizacji. Cały proces musi przebiegać zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  Kasacja Przybychowo – szybko, sprawnie i profesjonalnie

  Kasacja pojazdów Przybychowo to profesjonalna Stacja demontażu i kasacji pojazdów. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnych pojazdów ze wskazanej lokalizacji, głownie na terenie Wielkopolski, w tym z miasta Szamotuły. Kasacja pojazdów znajduje się w Przybychowie, gdzie można również samodzielnie przywieźć swoje auto, jeśli jest jeszcze na chodzie. Jednak bezpieczniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszego transportu. Przyjmujemy pojazdy różnego rodzaju tj. samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Płacimy natychmiastowo gotówką i pomagamy w formalnościach.

  Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz oddać auto do kasacji i poznać jego wartość. Najlepiej wypełnij powyższy formularz i jeśli masz, to załącz zdjęcie. Pozostajemy do dyspozycji również pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Kasacja Pojazdów Szamotuły i okolice