fbpx Skip to content

AUTO KASACJA DREZDENKO

Profesjonalna auto kasacja Drezdenko

Masz auto nadające się na złom i szukasz takiego miejsca jak auto kasacja Drezdenko? Doskonale trafiłeś/aś! Prowadzimy profesjonalną stację kasacji pojazdów w Twojej okolicy. Zgłoś się do nas, a zapłacimy gotówką od ręki za Twój pojazd, odbierzemy go naszym transportem ze wskazanego miejsca i pomożemy w formalnościach.

Auto kasacja Drezdenko i okolice

Nasza firma jest w pełni legalną stacją demontażu i kasacji pojazdów z wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami. Naszą specjalnością jest auto kasacja, Drezdenko i okolice to ze względu na niewielka odległość jeden z obszarów naszej działalności. Jeśli masz niesprawny pojazd na terenie miejscowości Drezdenko lub w jej okolicy, nie musisz się martwić o dostarczenie go do nas. Odbierzemy go od Ciebie naszym transportem bezpłatnie. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i umówisz na odbiór auta we wskazanym przez Ciebie miejscu i ustalonym terminie.

Sprzedaż samochodu do kasacji

Sprzedaż samochodu na złom czy też innymi słowy do kasacji może się wydawać problematyczna, chociażby ze względu na kiepski stan pojazdu. Nic bardziej mylnego! Mając auto na złom, jedyne co musisz zrobić, to skontaktować się w wybraną stacją demontażu i kasacji pojazdów taką jak Kasacja Przybychowo. Cała reszta leży już po naszej stronie. Po ustaleniu stanu pojazdu lub jego obejrzeniu, zaproponujemy korzystną cenę zakupu. Po je akceptacji umówimy odbiór Twojego auta we wskazanym miejscu, nie musisz martwić się o jego dostarczenie. Musisz przygotować dowód osobisty i dowód rejestracyjny pojazdu, który finalnie unieważnimy. Otrzymasz od nas gotówkę od ręki i zaświadczenie o kasacji pojazdu, z którym następnie powinno się udać do urzędu, aby wyrejestrować samochód.

Jakie pojazdy przyjmujemy?

Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, od osobowych przez dostawcze aż po ciężarowe. Kupimy od Ciebie zarówno samochody kompletne jak i niekompletne, powypadkowe, uszkodzone czy też niesprawne w wyniku długoletniej eksploatacji i starości. Mogą to być pojazdy krajowe lub też pochodzące z zagranicy. Skontaktuj się z nami i opisz jaki samochód chcesz sprzedać do kasacji.

AUTO KASACJA DREZDENKO – WYCENA TWOJEGO POJAZDU

Niezależnie czy szukasz takiego miejsca jak auto kasacja Drezdenko, czy też w innych okolicach wycena Twojego auta zależy od kilku czynników. Ma związek przede wszystkim z masą pojazdu, jego stanem technicznym i kompletnością. Wypełnij poniższy formularz, a dowiesz się ile zapłacimy za Twoje auto. Opisz w jakim stanie jest pojazd i czy jest kompletny – jeśli nie, napisz czego brakuje. Zwrotnie otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję cenową.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Darmowy odbiór auta z miejscowości Drezdenko i okolic – Kasacja Przybychowo

  Kasacja Przybychowo mieści się koło Obornik w Wielkopolsce. Przyjmujemy do kasacji pojazdy z całego kraju oraz z zagranicy. Można dostarczyć do nas samochód samodzielnie lub umówić się z nami na jego odbiór pod wskazanym adresem. Zapewniamy darmowy transport pojazdu w okolicy 100 km od naszej siedziby, w tym również z miejscowości Drezdenko. Skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl lub wypełnij powyższy formularz wyceny.

  Auto kasacja Drezdenko - Kasacja Przybychowo