fbpx Skip to content

ZŁOMOWANIE

Złomowanie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych

Proces jakim jest złomowanie może dotyczyć różnych towarów, produktów, elementów tj. np. maszyny i urządzeni, pojazdy, elementy różnego rodzaju instalacji itp. Wiąże się potocznie mówiąc z pozbywaniem się czegoś, co jest już niesprawne i nie nadaje się do dalszej eksploatacji. Złomowanie ma na celu przede wszystkim ochronę środowiska i odzyskanie surowców, które można ponownie wykorzystać.

Co to jest złomowanie?

Złomowanie to proces przetwarzania zużytych lub uszkodzonych przedmiotów na surowce wtórne. Najczęściej pod tym pojęciem kryje się proces demontażu i kasacji samochodów. Do zezłomowanie trafiają pojazdy, które nie nadają się już do dalszego użytkowania, a ich naprawa jest nieopłacalna. Złomowanie może dotyczyć zarówno starych, zużytych pojazdów jak i nowszych, które np. uczestniczyły w kolizji drogowej i doznały dużych uszkodzeń.

Proces złomowania, czy też innymi słowy kasacja pojazdów, obejmuje ich demontaż, segregację części i podział na te do sprzedaży na rynku wtórnym, do ponownego przetworzenia oraz do bezpiecznego usunięcia. Złomowanie ma na celu zapobieganie negatywnym skutkom pozostawienia nieużywanego pojazdu na składowisku oraz umożliwienie odzyskania cennych surowców.

Gdzie przeprowadza się złomowanie samochodów?

Złomowanie aut przeprowadza się w autoryzowanych stacjach demontażu i kasacji pojazdów, które są do tego uprawnione. Nie każdy może zdemontować samochód i przeznaczyć go na złom, do przeprowadzenia tego typu procesów niezbędne są zezwolenia. W stacji kasacji pojazdów, specjaliści przeprowadzają demontaż i recykling różnych części pojazdu, a wartościowe i w pełni sprawne elementy, takie jak silnik, skrzynia biegów, a także felgi i karoseria trafiają do sprzedaży na rynek wtórny.

Masz pojazd do zezłomowania i chcesz go jak najszybciej sprzedać? Zgłoś się do nas, prowadzimy autoryzowaną stację demontażu i kasacji pojazdów, skupujemy auta na złom w każdym stanie. Odbierzemy Twoje niesprawne auto naszym transportem, zapłacimy gotówką od ręki i pomożemy w formalnościach. Złomowanie to nasza specjalność.

ZŁOMOWANIE – SPRZEDAJ SWOJE AUTO NA ZŁOM

Chcesz sprzedać samochód na złom i zastanawiasz się ile możesz za niego dostać? Wypełnij poniższy formularz, a zwrotnie otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję z wyceną. Opisz jaki pojazd posiadasz, w jakim jest stanie i czy jest kompletny. Jeśli masz, możesz załączyć też zdjęcia.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – Szybko, sprawnie i gotówka od ręki

  Sprzedaj znam swoje auto na złom, a odbierzemy Twoje niesprawne auto i zapłacimy gotówką od ręki. Zapewniamy darmowy transport w odległości do ok. 100 km od naszej siedziby w Przybychowie koło Obornik (woj. Wielkopolskie). Z nami masz pewność, że wszystko przebiegnie w pełni legalnie i otrzymasz niezbędne dokumenty potwierdzające złomowanie pojazdu. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny. Możesz też do nas zadzwonić pod numer +48 500 606 771 lub napisać bezpośrednio na adres biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Złomowanie