fbpx Skip to content

STACJA DEMONTAŻU I KASACJI POJAZDÓW

Stacja demontażu i kasacji pojazdów w Wielkopolsce

Zastanawiasz się gdzie oddaje się pojazdy nadające się na złom i kto zajmuje się ich złomowaniem? Stacja demontażu i kasacji pojazdów jest to miejsce, w którym możesz zostawić swoje auto na złom i jeszcze otrzymać za to pieniądze. Powszechnie wiadomo, że samochodu, nawet takiego którego już nie chcesz, nie można wyrzucić na śmietnik ani porzucić na parkingu, ani nigdzie indziej. Właściciel samochodu w przypadku jego niezdatności do dalszej eksploatacji, zobowiązany jest do zapewnienia jego zezłomowania. Przeprowadzenie procesu, jakim jest złomowanie pojazdu wymaga specjalnych uprawnień, która posiada stacja demontażu i kasacji pojazdów, tj. Kasacja Przybychowo.

Masz auto nadające się już tylko na części i do kasacji? Zgłoś się do nas, chętnie je od Ciebie kupimy! Nie musisz się martwić, że jest niesprawne i nie da się nim już nigdzie dojechać, my odbierzemy je od Ciebie naszym transportem. Otrzymasz od nas gotówkę od ręki i niezbędne dokumenty.

Czym zajmują się stacje demontażu i kasacji pojazdów?

Profesjonalne stacje demontażu i kasacji pojazdów, to jak sama nazwa mówi firmy zajmujące się demontażem aut na części i ich kasacją, czy też innymi słowy złomowaniem. Ich działalność uwarunkowana jest koniecznością posiadania niezbędnych uprawnień – bez nich zakazane jest demontowanie i złomowanie pojazdów. Stacje demontażu i kasacji pojazdów skupują wszystkie rodzaje pojazdów, wycofują je z ruchu drogowego i złomują. Zakres czynności obejmuje demontaż pojazdu, segregację części pod względem materiałów i możliwości dalszego wykorzystania, regenerację części, utylizację szkodliwych substancji i materiałów, których nie da się ponownie przetworzyć. Stacje demontażu i kasacji pojazdów są również uprawnione do wydawania zaświadczeń o kasacji pojazdu, na których podstawie można wyrejestrować samochód w urzędzie i pozbyć się całkowicie problemu i odpowiedzialności.

STACJA DEMONTAŻU I KASACJI POJAZDÓW – WYCENA POJAZDU

Chcesz sprzedać swoje auto na złom? Nasza stacja demontażu i kasacji pojazdów chętnie je od Ciebie kupi i zezłomuje. Cena jaką możesz dostać za swój wrak zależy od kilku czynników związanych z masą pojazdu i jego stanem technicznym. Wypełnij poniższy formularz wyceny, a my skontaktujemy się z Toba z korzystna propozycją.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – demontaż i złomowanie pojazdów

  Nasza stacja demontażu i kasacji pojazdów mieści się w Przybychowie koło Obornik, w województwie wielkopolskim. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnych aut na złom naszym transportem w obrębie do ok. 100 km od naszej siedziby. Z nami pozbędziesz się problemu szybko i sprawnie i jeszcze na tym zarobisz. Płacimy gotówką od ręki i pomagamy w formalnościach. Jako profesjonalna stacja demontażu i kasacji pojazdów zajmie się Twoją sprawą kompleksowo. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Stacja demontażu i kasacji pojazdów - Kasacja Przybychowo