fbpx Skip to content

AUTO KASACJA BYDGOSZCZ

Legalna auto kasacja Bydgoszcz

Masz niesprawny pojazd, którym nie da się już jeździć i szukasz takiego miejsca jak auto kasacja Bydgoszcz? Zgłoś się do nas! Kupimy Twój samochód do kasacji i odbierzemy go naszym transportem, dzięki czemu o nic nie musisz się martwić. W dodatku płacimy gotówką od ręki i pomagamy w formalnościach.

Auto kasacja Bydgoszcz i okolice

Jesteś z okolic miasta Bydgoszcz i chcesz sprzedać swój pojazd na części i złom? Skontaktuj się z nami, prowadzimy w pełni legalną stację, której specjalnością jest auto kasacja, Bydgoszcz i okolice to jeden z obszarów naszej działalności. Oczywiście przyjmujemy pojazdy z całej Polski, jak również z zagranicy, jednak darmowy odbiór zapewniamy tylko z najbliżej okolicy, w tym z miasta Bydgoszcz.

Dokumenty potrzebne do sprzedaży auta do kasacji

Zastanawiasz się jakich dokumentów potrzebujesz, aby sprzedać swój pojazd na auto złom? W zasadzie nic specjalnego, co mogłoby okazać się zaskoczeniem. Wystarczą dokumenty pojazdu, czyli dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu, jeśli została wydana. Nie obędzie się również bez Twojego dowodu osobistego jako właściciela pojazdu. W przypadku, gdy nie jesteś właścicielem lub jesteś współwłaścicielem sprzedawanego pojazdu, potrzebujesz upoważnienia właściciela lub współwłaścicieli. Sprzedaż samochodu na złom kończy się przekazaniem Tobie gotówki za auto oraz dokumentów potwierdzających przyjęcie pojazdu do kasacji. Z tym dokumentem należy udać się do urzędu w celu wyrejestrowania pojazdu. Pamiętaj też, aby o tym fakcie poinformować firmę ubezpieczającą i wypowiedzieć umowę OC i AC.

AUTO KASACJA BYDGOSZCZ – ZA ILE KUPIMY TWÓJ POJAZD

Niezależnie czy interesuje Cię auto kasacja Bydgoszcz czy też inne miasto, to ile dostaniesz za swój pojazd na złom zależy od kilku czynników. Głównym z nich jest rzeczywista masa pojazdu i to czy jest ona zgodna z masą własną pojazdu zapisaną w dowodzie rejestracyjnym. Jest to oczywiście związane z marką i modelem samochodu. Nie bez znaczenia jest również stan techniczny i kompletność pojazdu. Chcesz wiedzieć, za ile kupimy Twój pojazd? Wypełnij poniższy formularz wyceny, a odezwiemy się zwrotnie z korzystną propozycją.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Zapewniamy transport i płatność od ręki

  Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów z wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami. Działamy szybko i sprawnie, z nami nie musisz się o nic martwić. Odbieramy naszym transportem niesprawne pojazdy, które nie nadają się do samodzielnej jazdy. Pomagamy w formalnościach i płacimy gotówką, oferując przy tym korzystna ceny. Skontaktuj się z nami, a chętnie kupimy Twoje auto do kasacji. Możesz skorzystać z powyższego formularza wyceny lub napisać bezpośrednio na adres biuro@kasacjaprzybychowo.pl. Jesteśmy też dostępni pod numerem telefonu +48 500 606 771 – zadzwoń i pozbądź się problemu.

  Kasacja Przybychowo
  Auto kasacja Bydgoszcz - Kasacja Przybychowo
  Auto kasacja Bydgoszcz