fbpx Skip to content

AUTO KASACJA CHOSZCZNO

Legalna auto kasacja Choszczno

Masz niesprawne auto, którego chcesz się legalnie pozbyć i interesuje Cię auto kasacja Choszczno? Jesteś w dobrym miejscu! Kupimy Twoje auto na złom, odbierzemy je naszym transportem bez dodatkowych kosztów i zapłacimy gotówką od ręki.

Auto kasacja Choszczno i okolice

Prowadzimy profesjonalne złomowisko samochodów, którego specjalnością jest auto kasacja, Choszczno i okolice to jeden z obszarów naszej działalności. Z nami o nic nie musisz się martwić. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, ustalimy wycenę i wskażesz miejsce, z którego mamy odebrać Twój pojazd. Pomożemy w formalnościach, zapłacimy gotówką od ręki i wydamy zaświadczenie o kasacji, z którym możesz się udać do urzędu, aby wyrejestrować auto.

Czym jest auto kasacja?

Auto kasacja, czyli złomowanie pojazdów to proces, w ramach którego właściciele decydują się pozbyć swoich starych samochodów poprzez przekazanie ich do specjalistycznych firm zajmujących się demontażem i recyklingiem takich jak Kasacja Przybychowo. Firmy te demontują pojazdy na części, utylizują niebezpieczne odpady i wydzielają części i materiału do ponownego wykorzystania. Ten ekologiczny sposób utylizacji pojazdów pozwala na odzyskanie wartościowych surowców i redukcję ilości odpadów motoryzacyjnych.

AUTO KASACJA CHOSZCZNO – WYCENA POJAZDU

Niezależnie czy interesuje Cię auto kasacja Choszczno, czy też złomowisko w innej miejscowości, wycena Twojego pojazdu opiera się o kilka podstawowych czynników. Podaj nam, jakie masz auto i w jakim jest stanie, a my przygotujemy dla Ciebie atrakcyjna propozycję cenową.

Auto kasacja Choszczno

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Niezbędne dokumenty

  Podejmując decyzję, jaką jest sprzedaż auta na złom, zgłoś się do pobliskiej stacji demontażu i kasacji pojazdów. Masz niesprawne auto w miejscowości Choszczno? Skontaktuj się z nami, odbierzemy je od Ciebie bez dodatkowych kosztów. Jakie dokumenty będą Ci potrzebne, aby sprzedać pojazd na auto złom? Z pewnością dowód rejestracyjny pojazdu, który dowodzi, że jesteś jego właścicielem i jesteś uprawniony do jego sprzedaży. Potrzebny do okazanie będzie również dokument potwierdzający Twoją tożsamość. Nie jesteś jedynym właścicielem samochodu? Pamiętaj o upoważnieniach do sprzedaż auta od wszystkich jego współwłaścicieli.

  Kasacja Przybychowo – szybko, sprawnie i gotówka od ręki

  Zajmujemy się profesjonalnym złomowaniem samochodów i demontażem ich na części. Przyjmujemy na złom wszystkie rodzaje pojazdów od motocykli, samochodów osobowych i dostawczych, przez ciężarowe i autobusy aż po pojazdy specjalne. Kupimy od Ciebie auto zarejestrowane w Polsce jak i za granicą. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny. Jesteśmy też dostępni pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl.

  Aby sprzedać auto na złom potrzebujesz dowód rejestracyjny oaz kartę pojazdu, jeśli taka była wydana oraz swój dowód tożsamości. Zwrotnie otrzymasz od nas unieważniony dowód rejestracyjny oraz zaświadczenie o kasacji pojazdu.

  Nie musisz się martwić o dostarczenie Twojego wraku na nasz skup aut na złom, zapewniamy darmowy odbiór pojazdu naszym transportem. Doskonale wiemy, że samochody nadające się na złom zazwyczaj nie nadają się jednocześnie do uczestnictwa w ruchu drogowym.

  Wypełnij powyższy formularz wyceny lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Auto kasacja Choszczno - Kasacja Przybychowo