fbpx Skip to content

SKUP AUT NA ZŁOM

Profesjnalny skup samochodów osobowych i ciężarowych

Skup aut na złom to miejsce, gdzie sprzedaż swój niesprawny i nienadający się do naprawy samochód. Pozbędziesz się problemu i jeszcze na tym zarobisz. Kasacja Pojazdów Przybychowo gwarantuje sprawną i profesjonalną obsługę. Niczym nie musisz się martwić, Korzystnie wycenimy Twoje auto, odbierzemy je od Ciebie i zapłacimy. Otrzymasz od nas zaświadczenie upoważniające Cię do wyrejestrowania pojazdu i pozbycia się obowiązku uiszczania opłat z jego tytułu.

Masz auto na złom? Zgłoś się do nas! Odbierzemy auto ze wskazanej lokalizacji, pomożemy w formalnościach i płacimy gotówką od ręki. Nie czekaj, sprzedaj nam swoje niesprawne auto i pozbądź się problemu!

Nasz skup aut na złom to profesjonalna stacja demontażu i kasacji pojazdów. Skorzystanie z naszej oferty to sposób na w pełni legalne pozbycie się niechcianego pojazdu. Mieścimy się w Przybychowie w Wielkopolsce. Odbieramy pojazdy naszym transportem w obrębie ok. 100 km. Można je oczywiście dostarczyć do nas samodzielnie.

Jak działa skup aut na złom?

Profesjonalna firma prowadząca złomowisko samochodowe, ciesząca się dobrą renomą wśród klientów, to prawdziwy skarb. Każdy, kto znalazł się w sytuacji posiadania wraku zamiast samochodu wie, że pozbycie się go, to duża ulga i zarazem oszczędność.

Zgłaszając się do firmy prowadzącej skup niesprawnych samochodów, w pierwszej kolejności otrzymasz wycenę swojego niesprawnego auta, jaką możesz za nie otrzymać. Jeśli jest ona dla Ciebie satysfakcjonująca i się na nią zgadzasz, już niewiele musisz robić. Możesz sam przywieźć auto do skupu lub skorzystać z darmowego odbioru auta od Ciebie. Biorąc pod uwagę, że sprzedajesz auto na złom i najprawdopodobniej jest ono niesprawne do samodzielnej jazdy, opcja druga wydaje się wyjątkowo przekonująca. Potrzebny jest jeszcze dowód osobisty do wglądu, dowód rejestracyjny i karta pojazdu do unieważnienia. Odbierasz gotówkę i potrzebne dokumenty i po kłopocie.

Skup aut na złom – ceny

Prowadzimy skup aut na złom i płacimy za każdy odebrany pojazd. Ceny mogą się różnić w zależności od rodzaju, stanu i parametrów auta. Wypełnij poniższy formularz a dowiesz się ile zapłacimy za Twój niesprawny samochód.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – skupujemy auta na złom

  Kasacja Przybychowo to profesjonalna Stacja Demontażu i Kasacji Pojazdów. Prowadzimy skup aut na złom, zapewniamy legalne pozbycie się niechcianego samochodu. Mieścimy się w Wielkopolsce, odbieramy pojazdy od ich właścicieli w obrębie ok. 100 km. Chcesz sprzedać swoje niesprawne auto? Wypełnij powyższy formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Skup aut na złom