fbpx Skip to content

Kasacja pojazdów Dobino

Profesjonalna kasacja pojazdów Dobino i okolice

Masz auto na złom i szukasz takiego miejsca jak Kasacja pojazdów Dobino? Jesteś w dobrym miejscu! Skontaktuj się z nami, odbierzemy od Ciebie niesprawny samochód ze wsi Dobino i okolic i kupimy w dobrej cenie. Zapewniamy darmowy transport i płatność gotówką. Zgłoś się do nas, a pomożemy też w formalnościach.

Kasacja pojazdów Dobino i Okolice

Prowadzimy profesjonalną Stację Kasacji Pojazdów i skup aut na złom i odbieramy niesprawne samochody ze wsi Dobino, okolic i nie tylko. Działamy na terenie Wielkopolski i województwa Zachodniopomorskiego. Zadzwoń lub napisz do nas, przedstaw jak najwięcej informacji, a sprawnie otrzymasz od nas wycenę. Skoro chcesz sprzedać swój samochód do kasacji, to prawdopodobnie jest on niesprawny i nie możesz nim do nas dojechać. Żaden problem, my przyjedziemy do Ciebie i odbierzemy niesprawne auto. Pozbędziesz się problemu i jeszcze na tym zarobisz.

Formalności

Co jest potrzebne, aby oddać samochód do kasacji? To, co z pewnością masz pod ręka, a mianowicie dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli taka została wydana. Poza tym oczywiście Twój dowód osobisty, jako właściciela. Oddając nam pojazd, a w zasadzie sprzedając do kasacji, otrzymasz w zamian gotówkę, unieważniony dowód osobisty i kartę pojazdu oraz zaświadczenie o kasacji pojazdu. Dokumenty te są niezbędne do wyrejestrowania pojazdu w Urzędzie. Pamiętaj też, aby wypowiedzieć umowę ubezpieczenia OC na złomowany pojazd.

CENY ZA AUTO – KASACJA POJAZDÓW DOBINO

Oddając auto do kasacji nie musisz nic płacić, co więcej to my zapłacimy Tobie za oddawany pojazd. Ile możesz dostać? To zależy od wielu czynników, przede wszystkim od marki i modelu samochodu, roku produkcji, stanu technicznego i wyposażenia. Co ważne korzystając z naszych usług otrzymujesz darmowy transport swojego auta z lokalizacji, którą nam wskażesz. Może to być wieś Dobino lub dowolne inne miejsce w obrębie naszej działalności. Chcesz się dowiedzieć ile zapłacimy za Twój samochód? Wypełnij poniższy formularz, załącz zdjęcie jeśli masz taką możliwość. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Stacja Demontażu i Kasacji Pojazdów

  Kasacja Przybychowo to profesjonalna stacja demontażu i kasacji pojazdów. Znajdujemy się w Przybychowie w województwie Wielkopolskim. Zajmujemy się legalnym złomowaniem samochodów i sprzedażą części używanych. Odbieramy pojazdy w okolicy ok. 100 km od naszej siedziby, płacimy gotówką, pomagamy w formalnościach i zapewniamy niezbędne zaświadczenia. Z nami nie musisz się o nic martwić.

  Profesjonalna kasacja pojazdów Dobino