fbpx Skip to content

SPRZEDAŻ AUTA NA CZĘŚCI

Szybka i legalna sprzedaż auta na części

Kiedy sprzedaż auta na części jest najlepszym rozwiązaniem? Z pewnością wtedy, gdy masz niesprawny pojazd, którego nie chcesz już naprawiać przede wszystkim ze względu na nieopłacalność naprawy lub jego bardzo zły stan techniczny. Niezależnie czy będzie to pojazd uszkodzony w wyniku kolizji drogowej lub innego wypadku, czy też niesprawny potocznie mówiąc ze starości w wyniku wieloletniej eksploatacji, możesz sprzedać go na części i do zezłomowania. Dzięki temu rozwiązaniu, mimo, że Twoje auto jest niesprawne i nie nadaje się już do jazdy, możesz wciąż otrzymać za nie pieniądze.

Gdzie sprzedać auto na części?

Chcąc pozbyć się niesprawnego pojazdu i decydując się na sprzedaż auta na części, należy zgłosić się do stacji demontażu i kasacji pojazdów takiej jak Kasacja Przybychowo. Warto wiedzieć, że tylko uprawnione jednostki mogą demontować pojazdy na części i je złomować. Wybierając taką stację masz pewność, że wszystko odbędzie się legalnie, otrzymasz zapłatę i niezbędne dokumenty do wyrejestrowania pojazdu w urzędzie. Złomowanie samochodów jest następstwem demontażu na części i ich segregacji.

Masz niesprawne auto i chcesz je sprzedać na części zamiast naprawiać? Zgłoś się do nas a zaproponujemy Ci korzystną cenę, odbierzemy Twój pojazd i zapłacimy gotówką. O nic nie musisz się martwić, wystarczy, że się z nami skontaktujesz i umówisz termin oraz miejsce odbioru auta.

Sprzedaż auta na części – potrzebne dokumenty

Zastanawiasz się jakich dokumentów potrzebujesz, aby sprzedać auto na części? W zasadzie takich samych jak przy standardowej sprzedaży samochodu kolejnemu właścicielowi. Nie obędzie się bez Twojego dowodu osobistego (jako właściciela pojazdu) oraz dokumentów samochodu, czyli dowodu rejestracyjnego i ewentualnie karty pojazdy, jeśli została wydana. Dopełnieniem formalności jest wydanie przez stację demontażu pojazdów zaświadczenia potwierdzającego przyjęcie samochodu do kasacji, a co za tym idzie wycofanie z ruchu drogowego. Sprzedaż auta na części wiąże się z koniecznością jego wyrejestrowania. Z otrzymanym dokumentem powinno się udać do właściwego w Twoim regionie urzędu, aby wyrejestrować pojazd. Pamiętaj, żeby zgłosić ten fakt również w towarzystwie ubezpieczeniowym, w którym masz wykupioną policę OC/AC.

SPRZEDAŻ AUTA NA CZĘŚCI – CENA

Ceny za auta na części są dość zbliżone i zależą od kilku czynników tj. rodzaj pojazdu, marka i model, stan techniczny i przede wszystkim masa i jego kompletność. Jeśli chcesz poznać cenę za swój pojazd, wypełnij poniższy formularz. Możesz załączyć zdjęcia, jeśli posiadasz. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz od nas korzystną propozycje cenową.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – Skup aut na części i do zezłomowania

  Prowadzimy profesjonalną i w pełni legalną stację demontażu i kasacji pojazdów. Skupujemy wszystkie rodzaje pojazdów, od aut osobowych, przez dostawcze, aż po ciężarowe. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnego pojazdu w obrębie do ok. 100 km od naszej siedziby, która znajduje się w Przybychowie koło Obornik (Wielkopolska). Możesz też dostarczyć nam samochód samodzielnie, jeśli jest on na tyle sprawny, żeby nim dojechać. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Sprzedaż auta na cześci