fbpx Skip to content

SKUP SAMOCHODÓW DO KASACJI

Skup samochodów do kasacji w Wielkopolsce

Prowadzimy profesjonalny skup samochodów do kasacji. Trafiają do nas różnego rodzaju pojazdy, od osobowych i dostawczych, przez ciężarowe i  autobusy aż po pojazdy specjalne. Przyjmując samochód do kasacji wycofujemy go z eksploatacji i demontujemy na części, aby odzyskać i ponownie wykorzystać co tylko się da, ograniczając tym samym negatywny wpływ odpadów na środowisko. Pozostałości, których nie da się ani ponownie wykorzystać ani przetworzyć, utylizujemy w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Nasz skup samochodów do kasacji możesz odwiedzić osobiście lub też wystarczy, że zadzwonisz i załatwimy wszystko telefonicznie.

Czym zajmuje się skup samochodów do kasacji?

Sprzedając pojazd na skup samochodów do kasacji, otrzymujesz zapłatę za tzw. złom. Samochód wycofuje się z eksploatacji i złomuje. Na czym polega złomowanie auta? Na skup samochodów do kasacji trafiają pojazdy nie nadające się do dalszego użytkowania, których naprawa jest zazwyczaj nieopłacalna. W pierwszej kolejności demontuje się je na części i segreguje je pod względem ich dalszej użyteczności i rodzaju materiału. Niektóre nadają się od razu do dalszej odsprzedaży jako części zamienne, po wcześniejszej kontroli jakości i sprawności lub ewentualnej regeneracji. Inne mogą zostać ponownie przetworzone, dlatego dzieli się je na poszczególne rodzaje materiału. To czego nie da się ponownie wykorzystać ani przetworzyć trafia do utylizacji.

Masz zepsute auto, którego nie chcesz już naprawiać i wolisz je sprzedać na skup samochodów do kasacji? Zgłoś się do nas! Zapewniamy odbiór niesprawnych pojazdów naszym transportem, płacimy gotówka od ręki i pomagamy w formalnościach. Z nami załatwisz wszystko szybko i sprawnie, niczym nie musisz się martwić.

Dokumenty potrzebne przy sprzedaży auta na skup

Jakie dokumenty są potrzebne przy sprzedaży auta na skup samochodów do kasacji? W zasadzie takie same jak przy standardowej sprzedaży pojazdu kolejnemu właścicielowi. Nie obędzie się bez dokumentów samochodu, czyli przede wszystkim bez dowodu rejestracyjnego oraz oczywiście Twojego dokumentu tożsamości. Jeżeli nie jesteś właścicielem sprzedawanego auta, potrzebujesz również upoważnienie od właściciela. Dowód rejestracyjny Twojego samochodu zostanie unieważniony i otrzymasz również zaświadczenie o kasacji pojazdu, z którym należy się udać do urzędu, aby wyrejestrować pojazd.

SKUP SAMOCHODÓW DO KASACJI – ZA ILE KUPIMY TWOJE AUTO?

Chcesz się dowiedzieć, ile zapłacimy za Twój samochód do kasacji? Wypełnij poniższy formularz wyceny i opisz, w jakim stanie jest Twoje auto. Poinformuj nas również czy dostarczysz je samodzielnie, czy mamy je odebrać ze wskazanej lokalizacji. Zwrotnie otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję zakupu Twojego pojazdu.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – kupimy Twój pojazd do kasacji

  Prowadzimy skup samochodów do kasacji w Wielkopolsce. Nasza siedziba znajduje się w Przybychowie koło Obornik. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnych aut naszym transportem w obrębie do ok. 100 km od naszej siedziby. Skontaktuj się z nami, umów na odbiór Twojego wraku i tym samym pozbądź się problemu. Otrzymasz od nas również niezbędne zaświadczenia i gotówkę od ręki. Wypełnij powyższy formularz wyceny, zadzwoń do nas pod numer +48 500 606 771 lub napisz bezpośrednio na adres biuro@kasacjaprzybychowo.pl.

  Skup samochodów do kasacji