fbpx Skip to content

KASACJA POJAZDÓW ZŁOTÓW

Profesjonalna kasacja pojazdów Złotów

Jesteś właścicielem niesprawnego samochodu i interesuje Cię kasacja pojazdów Złotów? Jesteś w dobrym miejscu! Prowadzimy profesjonalną stację kasacji pojazdów w Twojej okolicy i odbierzemy Twój wrak naszym transportem. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, porozmawiamy o wycenie i umówimy się na odbiór pojazdu. Zapewniamy pomoc w formalnościach i płatność gotówką od ręki.

Co obejmuje kasacja pojazdu?

Kasacja pojazdów to pojęcie obejmujące czynności związane z likwidacją auta. Po tym jak pojazd trafia do ogólnie mówiąc kasacji, najpierw jest demontowany na części. Te z kolei są segregowane w zależności od stopnia zużycia, stanu technicznego i przeznaczenia. Niektóre części trafiają od razu do dalszej odsprzedaży, niektóre są regenerowane, a pozostałe utylizowane. Materiały, z których wykonany jest pojazd są oczyszczane ze smarów, lakierów itp. a następnie te, które się nadają poddawane są ponownemu przetworzeniu. Z każdego pojazdu wyodrębnia się wszystko co się nada do ponownego wykorzystania, reszta trafia do utylizacji, aby minimalizować  negatywny wpływ na środowisko.

Kasacja pojazdów Złotów i okolice

Cały proces kasacji pojazdów regulują ustawy, które zobowiązują właścicieli aut do oddawania niesprawnych aut do legalnych stacji demontażu i kasacji. Samochodu nie można tak po prostu wyrzucić na śmietnik, ani gdzieś porzucić. Zatem jeśli jesteś właścicielem niesprawnego auta, nie wiesz co z nim zrobić i szukasz takiego miejsca jak kasacja pojazdów Złotów, to zadzwoń do nas. Zajmiemy się Twoim autem tak, że niczym nie będziesz musieć sobie zawracać głowy. Prowadzimy profesjonalną stację, której specjalnością jest kasacja pojazdów, Złotów i okolice to jeden z obszarów naszej działalności. Z tych okolic odbieramy na nasz koszt niesprawne pojazdy, którymi nie da się do nas dojechać. Do tego wszystkiego płacimy gotówką od ręki i pomagamy w formalnościach.

KASACJA POJAZDÓW ZŁOTÓW – ILE ZAPŁACIMY ZA TWOJE AUTO

Skupujemy uszkodzone i powypadkowe samochody, jak również auta stare i nienadające się do naprawy. To jaką cenę zapłacimy za Twój samochód nie zależy od tego czy szukasz takiego miejsca jak kasacja pojazdów Złotów czy tez w innych okolicach, a od tego jaki samochód posiadasz i w jakim jest stanie technicznym. Ważne, aby pojazd ważył minimum 90% masy własnej zapisanej w dowodzie rejestracyjnym. W przeciwnym razie możemy doliczyć dodatkowe opłaty z każdy kilogram poniżej tej granicy. Jeśli chcesz się dowiedzieć ile zapłacimy za Twoje niesprawne auto, wypełnij poniższy formularz i załącz zdjęcia, jeśli posiadasz.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – szybko, sprawnie i z darmowym odbiorem wraku

  Kasacja Przybychowo to profesjonalna i w pełni legalna Stacja demontażu i kasacji pojazdów. Przyjmujemy do kasacji pojazdy z całego kraju jak i sprowadzane z zagranicy. Możesz przywieźć do nas auto i sprzedać je na złom lub umówić się z nami na jego odbiór ze wskazanego adresu. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnych pojazdów z okolicy ok. 100 km od naszej firmy, mieszczącej się w Przybychowie koło Obornik (woj. Wielkopolskie). Chcesz wycenić swoje auto, to wypełnij powyższy formularz. Jeśli masz dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +48 500 606 771.

  Kasacja pojazdów Złotów