fbpx Skip to content

SPRZEDAŻ AUTA NA ZŁOM

Profesjonalna kasacja pojazdów w Twojej okolicy

Sprzedaż auta na złom wydaje się nie lada wyzwaniem, jednak nic bardziej mylnego. Z jednej strony, jeśli interesuje nas sprzedaż auta na złom, to prawdopodobnie jesteśmy posiadaczami niesprawnego samochodu, który o własnych siłach już nigdzie nie dojedzie. Z drugiej powszechnie wiadomo, że pojazdu, nawet jeśli jest niesprawny i nie nadaje się do dalszego użytkowania, nie można tak po prostu wyrzucić na śmietnik. Co zatem należy zrobić w takiej sytuacji? Wystarczy zgłosić się do stacji demontażu pojazdów zajmującej się legalnym złomowaniem pojazdów, której specjalnością jest kasacja pojazdów.

Kiedy najlepsze rozwiązanie to sprzedaż auta na złom?

Każdy pojazd ma swój własny cykl życia o różnej długości. Część z pojazdów zostaje wycofana z użytkowania ze starości, a cześć z nich wyniku wypadków i uszkodzeń mechanicznych. Jedno jest jednak pewne: każdy pojazd prędzej czy później trafi na złom lub ewentualnie do muzeum. Kiedy najlepszym rozwiązaniem jest sprzedaż auta na złom? Z pewnością, gdy auto nie nadaje się do dalszego użytkowania, a jego naprawa jest nieopłacalna, gdyż koszty naprawy przekroczyłyby wartość pojazdu. Powodem takiego stanu rzeczy może być starość lub też kolizja drogowa czy też wypadek losowy, czyli rozległe uszkodzenia mechaniczne. Gdy nasze auto już nie nadaje się do jazdy, co więcej nie jesteśmy w stanie w ogóle wyjechać nim na ulicę i mamy pewność, że nie warto go już naprawiać, najlepiej skontaktować się z zaufaną stacją kasacji pojazdów, czyli z nami.

Interesuje Cię szybka i sprawna sprzedaż auta na złom? Masz niesprawny samochód, którego chcesz się pozbyć? Jesteś w dobrym miejscu! Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów i kupimy Twój wrak. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Wycenimy Twój pojazd, umówimy się na jego odbiór i przyjedziemy naszym transportem we wskazane przez Ciebie miejsce. Otrzymasz od nas niezbędne dokumenty potwierdzające kasację pojazdu oraz należytą zapłatę gotówką od ręki.

ILE MOŻNA DOSTAĆ ZA AUTO NA ZŁOM?

Sprzedaż auta na złom to szczególny przypadek transakcji kupna-sprzedaży. Sprzedajesz swoje niesprawne auto, my je kupujemy, płacimy gotówką i unieważniamy dokumenty wydając jednocześnie zaświadczenie o kasacji pojazdu. To, ile możesz dostać za sprzedaż auta na złom, zależy ok kilku czynników m.in. wagi pojazdu, marki i modelu, roku produkcji, wyposażenia i stanu pojazdu. Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez poniższy formularz wyceny.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Sprzedaż auta na złom - Kasacja Przybychowo

  Złomowanie pojazdów – Kasacja Przybychowo

  Kasacja Przybychowo to profesjonalna stacja demontażu i kasacji pojazdów. Od lat zajmujemy się legalnym złomowaniem różnego rodzaju pojazdów, od pojazdów osobowych, przez dostawcze aż po ciężarowe. Znajdujemy się w Przybychowie koło Obornik w Wielkopolsce. Odbieramy niesprawne auta w obrębie ok. 100 km od naszej firmy. Płacimy gotówką i pomagamy w formalnością. Z nami sprzedaż auta na złom przebiega szybko i sprawnie, niczym nie musisz się martwić. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem tel. +48 500 606 771