fbpx Skip to content

AUTO KASACJA POŁAJEWO

Auto kasacja Połajewo i okolice

Nie wiesz co zrobić ze swoim niesprawnym samochodem, który nie nadaje się do naprawy i szukasz Auto kasacja Połajewo? To znaczy, że szukasz właśnie nas. Prowadzimy stację kasacji pojazdów w Przybychowie tuż obok Połajewa. Zapewniamy darmowy transport niesprawnych i uszkodzonych samochodów z takich miejsc jak Połajewo i całego tego regionu. Wystarczy, że się do nas zgłosisz, a my wycenimy Twój pojazd, umówimy się na jego odbiór, zapłacimy gotówką od ręki i wydamy odpowiednie dokumenty.

Co zrobić z niesprawnym pojazdem?

Jak wiadomo mając niesprawne, uszkodzone, czy też po prostu niewarte naprawy auto, nie można go wyrzucić na śmietnik ani nigdzie porzucić. Pojazd jest zarejestrowany i przypisany do konkretnego właściciela lub właścicieli, którzy ponoszą za niego odpowiedzialność, a co za tym idzie ponoszą obowiązkowe opłaty z tytułu jego użytkowania. Aby pozbyć się samochodu i móc go wyrejestrować musimy go albo sprzedać kolejnej osobie albo też zezłomować. Złomowanie samochodów to procek, którego nie zrobimy samodzielnie, powinniśmy w tym celu skorzystać z usług uprawnionej do tego zgodnie z obowiązującym prawem Stacji demontażu i kasacji pojazdów.

AUTO KASACJA POŁAJEWO – WYCENA TWOJEGO SAMOCHODU

Auto kasacja Połajewo oferuje korzystne ceny za samochody na złom. Chcesz się dowiedzieć, ile zapłacimy za Twoje auto? Wypełnij poniższy formularz, opisz stan swojego pojazdu i jeśli masz to dołącz zdjęcia. Jeśli będzie nam brakować jakichś informacji, to skontaktujemy się z Tobą.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Jakie dokumenty są potrzebne, aby sprzedać auto do kasacji?

  Sprzedając auto do kasacji, potrzebujesz tych samych dokumentów, co przy zawieraniu standardowej umowy kupna-sprzedaży samochodu. Mianowicie musisz okazać swój dowód osobisty (jako właściciela pojazdu), a także dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, jeśli była wydana. Różnica polega na tym, że sprzedając samochód do kasacji nie będzie on więcej użytkowany, a jego dowód rejestracyjny zostaje unieważniony. Do tego otrzymasz zaświadczenie o kasacji pojazdu, z którym możesz udać się do odpowiedniego w Twoim regionie urzędu, aby wyrejestrować pojazd.

  Profesjonalna Auto kasacja Połajewo

  Profesjonalna Auto kasacja Połajewo jest w pełni legalną stacją demontażu i kasacji pojazdów. Zgłaszając się do nas, szybko i sprawnie pozbędziesz się pojazdu i jeszcze na tym zarobisz. Nasz specjalność to auto kasacja, Połajewo i okolice to główny obszar naszej działalności, gdyż nasza siedziba znajduje się zaraz obok w Przybychowie. Jeśli masz dodatkowe pytania, zadzwoń lub napisz do nas lub po prostu odwiedź nas, jeśli masz blisko. Chcesz dowiedzieć się ile od nas otrzymasz za swój pojazd, możesz też wypełnić powyższy formularz wyceny. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

  Auto kasacja Połajewo