fbpx Skip to content

SKUP SAMOCHODÓW NA ZŁOM

Lokalny skup samochodów na złom

Istnieje wiele powodów, przez które szukamy takich miejsc jak skup samochodów na złom. Może to być zwykła starość pojazdów i zużycie większości części i układów, których w pewnym momencie nie opłaca się już naprawiać. Zdarza się też, że po wypadkach uszkodzenia pojazdu są tak rozległe, że również nie nadają się do naprawy. W każdym razie każdy samochód prędzej czy później trafi na złom. No może poza tymi, które trafiają do muzeów i stają się eksponatami, ale to szczególne przypadki. Chcąc pozbyć się nieprawnego auta, warto wybrać skup samochodów na złom, w którym pracownicy załatwią z nami wszystko szybko, sprawnie, legalnie i opłacalnie.

Jak działa skup samochodów na złom?

Skup samochodów na złom jest to miejsce, w które trafiają niesprawne pojazdy. Skupujemy je, a następnie demontujemy i odzyskujemy elementy nadające się do ponownego użycia. Wszystko to, co nie nadaje się do dalszego użytkowania ani do regeneracji, trafia do utylizacji.

Od strony formalnej kupując niesprawne pojazdy na auto złom, unieważniamy ich dokumenty, w szczególności dowód rejestracyjny. Co za tym idzie pojazd zostaje wycofany z możliwości uczestnictwa w ruchu drogowym. Oznacza, to że nie można już go naprawić i ponownie użytkować. Jedyne co może zostać wykorzystane, to poszczególne części i układy samochodu, jeśli są sprawne.

Masz niesprawny pojazd, którego chcesz się pozbyć? Potrzebny Ci jest skup samochodów na złom? Zadzwoń lub napisz do nas! Prowadzimy profesjonalny skup samochodów na złom w Wielkopolsce. Nie musisz przywozić do nas swojego auta. Umów się z nami na jego odbiór, a przyjedziemy po nie naszym transportem. Płacimy za auta od ręki gotówką i zapewniamy pomoc w formalnościach. Z nami załatwisz wszystko szybko i sprawnie i do tego zarobisz!

Co musisz zrobić?

Chcąc sprzedać auto na skup samochodów na złom, wystarczy skontaktować się z nami i przygotować niezbędne dokumenty. Wycenimy Twój samochód, odbierzemy ze wskazanego przez Ciebie miejsca i zapłacimy gotówką. Unieważnimy dowód rejestracyjny i wydamy zaświadczenie o kasacji pojazdu, z którym to możesz wyrejestrować pojazd w urzędzie i pozbyć się całkowitej odpowiedzialności za niego.

SKUP SAMOCHODÓW NA ZŁOM – WYCEŃ SWOJE AUTO

Chcesz wiedzieć ile pieniędzy dostaniesz sprzedając swój pojazd na skup samochodów na złom? Wypełnij poniższy formularz wyceny a my skontaktujemy się z Tobą i zaoferujemy najlepszą możliwą cenę.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Chętnie kupimy Twoje auto

  Kasacja Przybychowo to profesjonalny skup samochodów na złom. Chcesz się pozbyć auta i jeszcze na tym zarobić , zgłoś się do nas. Zapewniamy rzetelną wycenę, odbiór pojazdu naszym transportem ze wskazanego przez Ciebie miejsca, płatność gotówką od ręki i pomoc w formalnościach. Jednym słowem z nami nie musisz się martwić o nic. Jeśli masz dodatkowe pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu +48 500 606 771 Oraz adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl Możesz też skorzystać z powyższego formularza wyceny, aby dowiedzieć się ile zapłacimy za Twój samochód.

  Skup samochodów na złom - Kasacja Przybychowo