fbpx Skip to content

ZŁOMOWANIE AUT WIELKOPOLSKA

Profesjonalna kasacja samochodów Wielkopolska

Interesuje Cię złomowanie aut Wielkopolska, bo chcesz sprzedać swój zepsuty samochód, który nie nadaje się już ani do jazdy ani do naprawy? Jesteś w dobrym miejscu. Prowadzimy stację kasacji samochodów w Wielkopolsce. Skontaktuj się z nami a odbierzemy Twoje auto, zapłacimy gotówką od ręki i pomożemy w formalnościach.

Złomowanie aut Wielkopolska i okolice

Naszą specjalnością jest złomowanie aut, Wielkopolska to główny obszar naszej działalności ze względu na lokalizację naszej siedziby i złomowiska, które mieści się właśnie w Wielkopolsce. W ramach tego obszaru zapewniamy darmowy odbiór niesprawnych pojazdów naszym transportem ze wskazanego adresu. W zależności od odległości, odbieramy też wraki z obszaru województw ościennych. Posiadasz niesprawny pojazd na terenie Wielkopolski lub okolic i interesuje Cię jego złomowanie, dlatego szukasz takiego miejsca jak złomowanie aut Wielkopolska? Zgłoś się do nas, a pozbędziesz się sprawnie problemu i jeszcze na tym zarobisz.

ZŁOMOWANIE AUT WIELKOPOLSKA – WYCENA TWOJEGO POJAZDU NA ZŁOM

Cena auta, jaką możesz dostać sprzedając je do kasacji zależy od kilku czynników. Przede wszystkim wpływa na nią model i marka pojazdu i powiązana z tym masa własna. Liczy się też stan techniczny i kompletność samochodu. Wypełnij poniższy formularz, a dowiesz się ile zapłacimy za Twoje auto. Napisz też skąd mamy je odebrać, chyba że wolisz dostarczyć je samodzielnie, o ile jeszcze jest „na chodzie”.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Jakie pojazdy przyjmujemy do kasacji?

  Nasza siedziba i jednocześnie złomowisko samochodów znajdują się na terenie Wielkopolski i jest to główny obszar naszej działalności, z której odbieramy niesprawne pojazdy. Jednak przyjmujemy do kasacji pojazdy z całej Polski a nawet z zagranicy, wszystko zależy od możliwości dostarczenia pojazdu. Jeżeli chodzi o rodzaje pojazdów, które skupujemy do kasacji, to praktycznie wszystkie. Przyjmujemy zarówno samochody osobowe i dostawcze, jak tez ciężarowe, autobusy, a nawet pojazdy specjalne. Mogą to być także pojazdy niekompletne, może jednak mieć to odzwierciedlenie w cenie.

  Złomowanie aut Wielkopolska – darmowy odbiór pojazdu i płatność gotówką od ręki

  Nasza stacja demontażu pojazdów i kasacja samochodów Wielkopolska mieści się w Przybychowie koło Obornik. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnych aut, płatność gotówką od ręki i pomoc w formalnościach. Z nami załatwisz wszystko szybko i sprawnie, otrzymasz dokumenty niezbędne do wyrejestrowania samochodu i nie musisz się martwić o dostarczenie pojazdu, którym nie można już jeździć. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, wskażesz adres i umówisz na odbiór. Napisz do nas przez powyższy formularz lub bezpośrednio na adres biuro@kasacjaprzybychowo.pl. Jeśli masz dodatkowe pytania, jesteśmy też do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu +48 500 606 771.

  Złomowanie aut Wielkopolska