fbpx Skip to content

SPRZEDAŻ SAMOCHODU NA ZŁOM

Korzystna dla Ciebie sprzedaż samochodu na złom

Będąc właścicielem niesprawnego pojazdu czasami pozostaje  nam jedynie sprzedaż samochodu na złom. Teoretycznie wszystko da się naprawić, części i układy można wymienić, uszkodzenia wizualne zniwelować, ale czy warto? Niestety nie zawsze warto. Kiedy koszty naprawy pojazdu zaczynają przekraczać jego wartość powinniśmy poważnie zastanowić się czy to czasami właśnie sprzedaż samochodu na złom nie jest dla nas najkorzystniejszym rozwiązaniem? Po pierwsze nie musimy się martwić czy uda się auto naprawić i ile przepłacimy, po drugie otrzymamy gotówkę za niesprawny pojazd, a po trzecie nie musimy go nawet już uruchamiać – wszystko załatwimy telefonicznie, a nasz samochód zostanie odebrany ze wskazanego miejsca.

Kiedy sprzedaż samochodu na złom jest najlepszym rozwiązaniem?

Samochód, jak każda eksploatowana rzecz, prędzej czy później się psuje. Może niekoniecznie całkowicie, ale poszczególne części się zużywają i wymagają regeneracji, wymiany czy też naprawy. Nie mówiąc już tutaj o kolizjach drogowych i innych wypadkach losowych, podczas których samochód ulega uszkodzeniu. Czasami pojazd niesprawny już w wyniku zużycia i starości po prostu nie nadaje się do naprawy – naprawa po prostu się nie opłaca. Sprzedaż auta na złom jest też często wskazanym rozwiązaniem w przypadku nawet stosunkowo nowych aut – mowa tutaj o autach powypadkowych i uszkodzonych w wyniku zdarzeń losowych.

Sprzedaż samochodu na złom jest tak naprawdę zapewnienie procesu jakim jest kasacja pojazdów. Jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli masz niesprawny pojazd i nie ma sensu go już naprawiać. Co więcej może on być na tyle niesprawny, że nie nadaje się do uczestniczenia w ruchu drogowym, jednym słowem nigdzie już nim nie dojedziesz. Decydując się na sprzedaż samochodu na złom nie musisz, wystarczy że zadzwonisz do stacji kasacji pojazdów, takiej jak my, a odbierzemy Twój pojazd ze wskazanego miejsca.

Masz niesprawne auto i chcesz je sprzedać na auto złom? Nie czekaj, tylko zgłoś się do nas! Odbierzemy Twój pojazd naszym transportem, korzystnie wycenimy, zapłacimy gotówką od ręki i pomożemy w formalnościach. Z nami o nic nie musisz się martwić.

SPRZEDAŻ SAMOCHODU NA ZŁOM – CENA

Chcesz wiedzieć ile otrzymasz decydując się na sprzedaż samochodu na złom? Wypełnij poniższy formularz, a zaproponujemy Ci korzystną cenę. Napisz czy pojazd jest kompletny, w jakim jest stanie i skąd mamy go odebrać. Możesz załączyć zdjęcia, jeśli posiadasz, ułatwi nam to dokonanie wyceny.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Jakie dokumenty są potrzebne aby sprzedać samochód na złom?

  Sprzedaż samochodu na złom wiążę się z koniecznością posiadania i podpisania dokumentów praktycznie takich samych jak w przypadku standardowej sprzedaży auta. Bez wątpienia potrzebny jest dowód rejestracyjny pojazdu i karta pojazdu, jeśli taka była wydana. Nie obędzie się też bez dowodu osobistego sprzedającego, czyli właściciela pojazdu. I to z zasadzie tyle. Sprzedając swój pojazd na auto złom zwrotnie otrzymasz unieważnione dokumenty samochodu oraz zaświadczenie o kasacji, z którym możesz udać się do urzędu wyrejestrować pojazd.

  Kasacja Przybychowo – sprzedaj nam swój samochód na złom

  Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów w Przybychowie koło Obornik (woj. Wielkopolskie). Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnych samochodów w okolicy do 100 km od naszej siedzimy. Oferujemy korzystne ceny i natychmiastową płatność. Z nami sprzedaż swoje auto sprawnie i jeszcze na tym zarobisz. Wypełnij powyższy formularz wyceny lub jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 lub adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl.

  Sprzedaż samochodu na złom