fbpx Skip to content

LIKWIDACA AUTA

Likwidacja auta w stacji kasacji pojazdów

W cyklu życia każdego pojazdu w którymś momencie likwidacja auta staje się nieunikniona z różnych powodów. Wraz z postępem technologicznym i dynamicznymi zmianami w branży motoryzacyjnej, temat likwidacji auta staje się coraz bardziej istotny. Proces ten znany jako złomowanie, nie tylko przyczynia się do skutecznego pozbywania się starych pojazdów, ale także ma korzyści zarówno dla właścicieli aut, jak i dla środowiska.

Chcesz sprzedać auto na złom i pozbyć się problemu? Zgłoś się do nas, a my zapłacimy gotówką od ręki i zajmiemy się całą resztą. Możemy odebrać niesprawny pojazd ze wskazanego miejsca i pomożemy w formalnościach.

Procedura likwidacji auta

 1. Wybór Odpowiedniego Zakładu:

Pierwszym krokiem jest wybór legalnego i certyfikowanego zakładu zajmującego się likwidacją aut, czyli tzw. stacji demontażu i kasacji pojazdów takiej jak Kasacja Przybychowo.

 1. Dokumentacja Pojazdu:

Właściciel auta powinien przygotować niezbędne dokumenty, takie jak dowód rejestracyjny, kartę pojazdu oraz dowód osobisty i w razie potrzeby upoważnienia współwłaścicieli, jeśli istnieją.

 1. Transport:

Pojazd może być dostarczony osobiście do zakładu likwidacji bądź można skorzystać z usługi holowania oferowanej przez niektóre stacje kasacji pojazdów. Taką opcję zapewnia Kasacja Przybychowo.

 1. Proces Likwidacji:

Zakład likwidacji przeprowadza proces demontażu i recyklingu pojazdu, starając się maksymalnie wykorzystać surowce wtórne. Ten etap obejmuje rozbiórkę, segregację części i odzyskiwanie materiałów.

 1. Potwierdzenie Likwidacji:

Po zakończeniu procesu, właściciel otrzymuje potwierdzenie likwidacji, które jest istotne do późniejszego wyrejestrowania pojazdu.

LIKWIDACJA AUTA – ILE DOSTANIESZ ZA SWÓJ POJAZD

Interesuje Cię likwidacja auta, bo już nie nadaje się do dalszej jazdy, a naprawa jest nieopłacalna? Wypełnij poniższy formularz, opisz w jakim stanie jest Twój pojazd i skąd mamy go odebrać, a zwrotnie otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję cenową.

Likwidacja auta - Wycena

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Korzyści płynące z likwidacji auta

  • Ekologia:

  Likwidacja auta pozwala na odzyskanie i ponowne wykorzystanie wielu materiałów, co ma pozytywny wpływ na środowisko.

  • Odpowiedzialność Społeczna:

  Właściciele likwidując pojazdy przyczyniają się do ograniczenia liczby starszych, mniej ekologicznych samochodów na drogach, co ma znaczący wpływ na jakość powietrza.

  • Nowe Możliwości:

  Recykling pojazdów otwiera nowe możliwości dla przemysłu, generując popyt na surowce wtórne i stymulując rozwój innowacyjnych technologii.

  Likwidacja auta w Kasacji Przybychowo

  Zajmujemy się demontażem i kasacją pojazdów i mamy swoją siedzibę w Wielkopolsce (w Przybychowie koło Obornik). Interesuje Cię likwidacja auta i szybkie pozbycie się problemu? Skontaktuj się z nami, a odbierzemy od Ciebie auto do likwidacji, pomożemy w formalnościach i zapłacimy gotówką od ręki. Chcesz wiedzieć, ile możesz dostać? Wypełnij powyższy formularz wyceny. Możesz też do nas zadzwonić pod numer +48 500 606 771 lub napisać bezpośrednio na adres biuro@kasacjaprzybychowo.pl.

  Likwidaca auta