fbpx Skip to content

AUTOKASACJA MAMLICZ

Profesjonalna Autokasacja Mamlicz

Masz niesprawne auto, którego nie warto już naprawiać i szukasz takiego miejsca jak autokasacja Mamlicz? Skontaktuj się z nami! Nasza autokasacja w Przybychowie koncentruje się na skupowaniu wraków między innymi z miejscowości Mamlicz i okolic. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnego samochodu, pomagamy w formalnościach i co najważniejsze płacimy korzystną cenę gotówką od ręki. Z nami o nic nie musisz się martwić.

Autokasacja Mamlicz i okolice

Prowadzimy profesjonalną stację demontażu pojazdów, której główną specjalizacją jest autokasacja, Mamlicz i okolice to poza Wielkopolską, jeden z obszarów naszej działalności. Masz auto niesprawne ze starości lub uszkodzone w wyniku wypadku i stoi ono w miejscowości Mamlicz lub okolicach? Nic się nie martw, wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz, a my wycenimy Twoje auto i odbierzemy je od Ciebie naszym transportem.

Jakie samochody sprzedaje się do kasacji?

Z reguły każdy samochód, niezależnie od jego rodzaju, wielkości i parametrów czy wyposażenia, prędzej czy później trafi na złom. Oczywiście jak od każdej reguły, tak i tutaj mogą zdarzać się wyjątki tj. np. pojazdy, które trafiają do muzeum, kolekcjonerów, pasjonatów itp. Jednak samochody podlegające standardowej eksploatacji i nie będące jedynie eksponatami, zużywają się i psują, ulegają kolizjom i innym wypadkom losowym. W sytuacji, kiedy czy to ze starości czy to w wyniku wypadku, uszkodzenia pojazdu są tak rozległe, że ich naprawa przewyższyłaby wartość samego pojazdu, nie pozostaje nic innego jak sprzedaż auta na złom. Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, zarówno samochody osobowy, dostawcze jak i ciężarowe.

Jak przebiega procedura sprzedaży auta na złom

Niezależnie czy interesuje Cię autokasacja Mamlicz czy też jesteś w innej miejscowości, procedura sprzedaży auta na złom zawsze wygląda tak samo. Z nami jest szybka i sprawna i co najważniejsze nie wymaga od Ciebie żadnego wysiłku. W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami przez formularz, droga mailowa lub telefonicznie. Wycenimy Twój samochód i umówimy się na jego odbiór. Co do dokumentów, to musisz okazać nam jedynie swój dowód osobisty oraz dokumenty samochodu, przede wszystkim dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, jeśli taka była wydana. Dowód rejestracyjny unieważnimy i wydamy Ci zaświadczenie o kasacji pojazdu. Z tymi dokumentami możesz udać się do właściwego urzędu, aby wyrejestrować samochód. Nie zapomnij też rozwiązać umowy ubezpieczeniowej.

AUTOKASACJA MAMLICZ – CENY

Cena, jaka oferujemy za niesprawne pojazdy przeznaczone do kasacji, może się nieznacznie różnic. Wszystko zależy jakie auto chcesz sprzedać, w jakim jest stanie technicznym, ile układów ma uszkodzonych i jakie ma wyposażenie. Ważna przy wycenie jest informacja, czy pojazd ma minimum 90% masy własnej zawartej w dowodzie rejestracyjnym – w przeciwnym razie mogą dojść dodatkowe opłaty. Jeśli chcesz wiedzieć, ile dostaniesz za swój pojazd, wypełnij poniższy formularz, a w odpowiedzi na niego zaproponujemy korzystna dla Ciebie kwotę.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Darmowy transport i korzystne ceny

  Kasacja Przybychowo, to profesjonalna Stacja demontażu i kasacji pojazdów. Skupujemy na złom wszystkie pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe. Zdajemy sobie sprawę, że pojazdy nadające się już tylko na złom lub na części z reguły nie nadają się do jazdy w ruchu drogowym. Zatem wychodząc Państwu naprzeciw zapewniamy darmowy odbiór auta naszym transportem. Płacimy gotówką od ręki uzgodnioną wcześniej cenę i pomagamy w formalnościach. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 lub adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Autokasacja Mamlicz