fbpx Skip to content

SKUP POJAZDÓW USZKODZONYCH

Auto złom i skup pojazdów uszkodzonych

Skup pojazdów uszkodzonych jest to miejsce, w którym można sprzedać samochody niesprawne, niezależnie od stopnia i rodzaju ich uszkodzenia. Mogą to być uszkodzenia wynikające ze zwykłej codziennej eksploatacji, po kolizji drogowej czy też różnych innych wypadkach losowych. Ich przeznaczeniem jest kasacja pojazdów. Nasz skup znajduje się w Wielkopolsce i przyjmujemy na złom zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze i ciężarowe. Pojazdy, które skupujemy są wycofywane z możliwości dalszego użytkowania ze względu na ich stan techniczny.

Jakie auta warto sprzedać na skup pojazdów uszkodzonych?

Każdy pojazd prędzej czy później zostanie wycofany z użytkowania. Kiedy? Wszystko zależy od intensywności jego eksploatacji, garażowania bądź nie, przeprowadzania napraw serwisowych, jak również od zdarzeń losowych. Nawet zupełnie nowy samochód może ulec uszkodzeniu na skutek kolizji drogowej, czy też innej sytuacji losowej. Czasami uszkodzenia są tak rozległe, że nie warto ich naprawiać. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak sprzedaż auta na skup pojazdów uszkodzonych czy też innymi słowy po prostu sprzedaż auta na złom. Niesprawne samochody, których nie warto już naprawiać są demontowane na części i złomowane.

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, na skup pojazdów uszkodzonych warto sprzedać auta, jak sama nazwa mówi, uszkodzone – takie, które nie nadają się do jazdy i których nie opłaca się naprawiać. W takich miejscach można sprzedać różnego rodzaju pojazdy, nie tylko samochody osobowe, ale także dostawcze, ciężarowe i inne.

Chcesz sprzedać swój samochód na skup pojazdów uszkodzonych? Doskonale trafiłeś / aś! Prowadzimy profesjonalny złom samochodowy i skupujemy wszystkie uszkodzone i niesprawne pojazdy. Zapewniamy darmowy odbiór Twojego auta ze wskazanego miejsca i płacimy gotówkę od ręki. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz, wycenimy Twój pojazd i umówimy się na jego odbiór. Z nami o nic nie musisz się martwić.

Jakie dokumenty są potrzebne do sprzedaży auta na skup?

Skup pojazdów uszkodzonych, to jak sama nazwa mówi, miejsce czy też firma, która skupuje uszkodzone pojazdy. Jeśli chcesz sprzedać swoje uszkodzone auto, potrzebujesz takie same dokumenty, jak przy standardowej umowie kupna-sprzedaży samochodu. Mowa tutaj o dokumentach pojazdu, czyli dowodzie rejestracyjnym i karcie pojazdu, jeśli taka została wydana. Oczywiście do zawarcie umowy, będzie również potrzebny Twój dowód osobisty i w zasadzie to wszystko. Sprzedając nam samochód otrzymasz od nas zaświadczenie o kasacji pojazdu oraz unieważniony dowód rejestracyjny.

SKUP POJAZDÓW USZKODZONYCH – JAKA CENA ZA POJAZD?

Cena sprzedaży Twojego auta na skup pojazdów uszkodzonych ustalana jest indywidualnie. Wypełnij poniższy formularz wyceny, a zwrotnie otrzymasz od nas propozycję cenową, czyli informację ile zapłacimy za Twój uszkodzony pojazd.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – skup aut na złom

  Prowadzimy profesjonalną i w pełni legalną Stacje demontażu i kasacji pojazdów. Skupujemy różnego rodzaju pojazdy uszkodzone, powypadkowe, ogólnie mówiąc takie, które nie nadają się do dalszej eksploatacji. Zapewniamy darmowy odbiór uszkodzonego pojazdu z dowolnego miejsca w obrębie 100 km od naszej siedziby w Przybychowie koło Obornik (woj. Wielkopolskie). Oferujemy korzystne ceny i pomagamy w formalnościach. Chcesz dowiedzieć się ile dostaniesz za swoje auto, zachęcamy do wypełnienia powyższego formularza. Jeśli masz dodatkowe pytania, jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu +48 500 606 771 lub adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Skup pojazdów uszkodzonych - Kasacja Przybychowo