fbpx Skip to content

AUTO ZŁOM BUDZYŃ

Profesjonalny auto złom w Twojej okolicy

Masz niesprawny samochód i szukasz takiego miejsca jak auto złom Budzyń? Jesteś w dobrym miejscu! Skontaktuj się z nami i sprzedaj nam swoje auto. Odbierzemy je z miejsca postoju bez dodatkowych opłat, zapłacimy gotówką od ręki i wystawimy niezbędne dokumenty.

Auto złom Budzyń i okolice

Prowadzimy profesjonalna stację demontażu i kasacji pojazdów. Nasza specjalnością jest auto złom, Budzyń i okolice to jeden z głównych obszarów naszej działalności. Masz zepsute auto w miejscowości Budzyń i nie chcesz go już naprawiać tylko sprzedać na auto złom? Nic się nie martw, nie musisz go nas przywozić. Odbierzemy je od Ciebie za darmo, a za pojazd zapłacimy atrakcyjną cenę. Zarobisz i pozbędziesz się kłopotu.

Jakie pojazdy sprzedaje się na auto złom?

Niezależnie czy szukasz auto złom Budzyń czy też w innej miejscowości, to zapewne masz niesprawny pojazd, którego nie chcesz już naprawiać, a jedynie się pozbyć. Na auto złom trafiają zazwyczaj stare wyeksploatowane pojazdy lub też w każdym wieku pojazdy uszkodzone lub co więcej zniszczone na skutek nieszczęśliwego wypadku – zdarzenia losowego, kolizji drogowej itp. Co więcej dotyczy to zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych i ciężarowych – rodzaj nie ma tutaj znaczenia. Każdy z tych pojazdów kończąc swój żywot powinien zostać poddany procesowi jakim jest autokasacja.

AUTO ZŁOM BUDZYŃ – CENY

Pamiętaj, że mimo, że Twoje auto jest niesprawne i nie nadaje się do dalszej eksploatacji, to nie oddajesz go na złom tylko sprzedajesz. Niezależnie czy będzie to Budzyń czy też Twoje auto jest z innego regionu, to należy CI się za nie zapłata. Chcesz wiedzieć ile zapłacimy za Twoje auto? Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz od nas korzystną ofertę. Podaj markę i model samochodu, opisz tez jego stan techniczny i poinformuj nas czy jest kompletny. Jeśli będzie nam brakować jakichś informacji do wyceny, to skontaktujemy się z Tobą.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Autokasacja – kupujemy pojazdy na złom z Twojej okolicy

  Nasz stacja Kasacja Przybychowo mieści się koło Obornik w Wielkopolsce. Przyjmujemy pojazdy z całej polski oraz te sprowadzane z zagranicy. W obrębie ok. 100 km od naszej siedziby zapewniamy darmowy odbiór niesprawnych pojazdów naszym transportem. Z nami sprzedaż swój samochód na słom korzystnie, szybko i sprawnie. Oczywiście posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia, dzięki czemu wybierając nas wszystko przebiega w pełni legalnie i otrzymasz dokumenty niezbędne do wyrejestrowania samochodu. Masz dodatkowe pytanie, skontaktuj się z naszą obsługą pod numerem tel. +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Auto złom Budzyń