fbpx Skip to content

ZŁOMOWANIE LESZNO

Kasacja aut i złomowanie Leszno

Masz niesprawne auto, którego chcesz się pozbyć i interesuje Cię złomowanie Leszno? Jesteś w dobrym miejscu! Skontaktuj się z nami, kupimy Twój samochód, odbierzemy go z miejscowości Leszno lub okolicy i zapłacimy gotówką od ręki.

Złomowanie auta Leszno i okolice

Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów. Nasza specjalnością jest złomowanie auta, Leszno i okolice to jeden z obszarów naszej działalności. Dzięki temu o nic nie musisz się martwić, możemy odebrać od Ciebie pojazd, który nie nadaje się do użytkowania, bez dodatkowych opłat. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybką i kompleksową realizację naszych usług. Zatem jeśli interesuje Cię złomowanie auta Leszno i okolice, zgłoś się do nas.

Dlaczego powinno się zezłomować niesprawny pojazd?

Złomowanie pojazdów to proces, który odbywa się w celu utylizacji starych i zużytych pojazdów oraz tych, które nie nadaj się do użytkowania np. ze względu na rozległe uszkodzenia w wyniku wypadku. Proces ten wpływa korzystnie na środowisko naturalne, gdyż pozwala uniknąć składowania odpadów, a jednocześnie umożliwia odzyskanie cennych surowców wtórnych. Jest też korzystny dla właścicieli pojazdów, którzy mogą odzyskać część pieniędzy ze sprzedaży złomu.

ZŁOMOWANIE LESZNO – ILE MOŻESZ DOSTAĆ ZA SWOJE AUTO

Niezależnie czy interesuje Cię złomowanie Leszno, czy też masz swój pojazd w inny mieście, to ile za niego dostaniesz zależy od kilku czynników. Przede wszystkim ważne jest jaki pojazd posiadasz, z którego roku, w jakim jest stanie technicznym i czy jest kompletny. Wypełnij poniższy formularz wyceny, napisz czy Twoje auto jest do odbioru w miejscowości Leszno czy gdzieś indziej, a zwrotnie otrzymasz od nas informacje, ile za nie zapłacimy.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Jakie dokumenty są potrzebne do zezłomowania pojazdu

  Sprzedając auto na złom potrzebujesz standardowych dokumentów, jak przy każdej sprzedaży samochodu. Niezbędne są dokumenty pojazdu, czyli przede wszystkim dowód rejestracyjny i jeśli została wydana, to również karta pojazdu. Nie obędzie się również bez Twojego dowodu osobistego lub odpowiedniego upoważnienia w przypadku, gdy nie jesteś właścicielem samochodu.

  Kasacja Przybychowo – Złomowanie pojazdów z Leszna i okolic

  Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów, posiadamy wszelkie uprawnienia i wydajemy niezbędne zaświadczenia. Masz auto na złom? Skontaktuj się z nami i umów na jego odbiór. Chcesz wiedzieć, ile za nie zapłacimy, to wypełnij powyższy formularz wyceny. Jeśli masz dodatkowe pytanie, pozostajemy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Złomowanie Aut Leszno