fbpx skip to Main Content

AUTO KASACJA ŚLESIN

Profesjonalna Auto kasacja Ślesin

Jesteś właścicielem samochodu nadającego się na złom i szukasz takiego miejsca jak Auto kasacja Ślesin? Jesteś w dobrym miejscu! Prowadzimy profesjonalny punkt auto kasacja, Ślesin i okolice należą do obszaru naszej działalności. Skupujemy auta do kasacji za korzystną cenę. Oferujemy odbiór niesprawnego pojazdu naszym transportem i płacimy gotówką od ręki. Z nami niczym nie musisz się martwić, pomagamy w formalnościach i wydajemy niezbędne dokumenty. Kasacja pojazdów przebiega szybko, sprawnie i w pełni legalnie.

Auto kasacja Ślesin i okolice

Jesteśmy firmą specjalizującą się w złomowaniu pojazdów i sprzedaży używanych części samochodowych. Prowadzimy profesjonalną stację, której specjalizacją jest auto kasacja, Ślesin i okolice wchodzą w obszar naszej działalności. Działamy na terenie całego województwa Wielkopolskiego i w jego okolicy. Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, od osobowych, przez dostawcze aż po ciężarowe. We wskazanym zakresie obsłużymy Państwa kompleksowo.

AUTO KASACJA ŚLESIN – ILE ZAPŁACIMY ZA TWÓJ SAMOCHÓD DO KASACJI

Niezależnie czy interesuje Cię Auto kasacja Ślesin czy też inne miasto, to nie Ty płacisz za kasację tylko stacja przyjmująca pojazd płaci Tobie – po prostu sprzedajesz pojazd tyle że na złom. Ile możesz dostać? Cena nieznacznie może się różnić w zależności od marki pojazdu, roku produkcji, wyposażenia i stanu technicznego. Dlatego opisz powyższe elementy, abyśmy mogli zaoferować Ci adekwatną cenę. Jeśli masz, możesz załączyć zdjęcia.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Dokumenty potrzebne do sprzedaży pojazdu do kasacji

  Sprzedaż auta na złom czy też innymi słowy do kasacji wiąże się z zawarciem umowy kupna-sprzedaży. Właściciel pojazdu je sprzedaje, natomiast stacja demontażu i kasacji, np. auto kasacja Ślesin je kupuje. Jedyną różnicą między tą umową a standardową umową przy sprzedaży samochodu jest jednoczesne wycofania pojazdu z ruchu ulicznego i dalszej eksploatacji. Aby sprzedać auto na złom musisz mieć dowód rejestracyjny pojazdu i kartę pojazdu, jeśli taka była wydana oraz swój dowód osobisty. Zwrotnie otrzymasz unieważniony dowód rejestracyjny oraz zaświadczenie o kasacji pojazdu, z którym musisz się udać do urzędu wyrejestrować samochód.

  Kasacja Przybychowo w Wielkopolsce

  Kasacja Przybychowo to w pełni legalna stacja demontażu i kasacji pojazdów w Wielkopolsce. Posiada wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia tego rodzaju działalności. Zapewnia swoim Klientom darmowy transport niesprawnych samochodów. Oferujemy korzystne ceny, płacimy gotówką od ręki i pomagamy w formalnościach. Jeśli chcesz dowiedzieć ile zapłacimy za Twój samochód, wypełnij powyższy formularz wyceny. Jeśli masz dodatkowe pytania możesz się z nami skontaktować tez bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Auto kasacja Ślesin - Kasacja Przybychowo