fbpx Skip to content

AUTO KASACJA ŚLESIN

Profesjonalna Auto kasacja Ślesin

Jesteś właścicielem samochodu nadającego się na złom i szukasz takiego miejsca jak Auto kasacja Ślesin? Jesteś w dobrym miejscu! Prowadzimy profesjonalny punkt auto kasacja, Ślesin i okolice należą do obszaru naszej działalności. Skupujemy auta do kasacji za korzystną cenę. Oferujemy odbiór niesprawnego pojazdu naszym transportem i płacimy gotówką od ręki. Z nami niczym nie musisz się martwić, pomagamy w formalnościach i wydajemy niezbędne dokumenty. Kasacja pojazdów przebiega szybko, sprawnie i w pełni legalnie.

Auto kasacja Ślesin i okolice

Jesteśmy firmą specjalizującą się w złomowaniu pojazdów i sprzedaży używanych części samochodowych. Prowadzimy profesjonalną stację, której specjalizacją jest auto kasacja, Ślesin i okolice wchodzą w obszar naszej działalności. Działamy na terenie całego województwa Wielkopolskiego i w jego okolicy. Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, od osobowych, przez dostawcze aż po ciężarowe. We wskazanym zakresie obsłużymy Państwa kompleksowo.

AUTO KASACJA ŚLESIN – ILE ZAPŁACIMY ZA TWÓJ SAMOCHÓD DO KASACJI

Niezależnie czy interesuje Cię Auto kasacja Ślesin czy też inne miasto, to nie Ty płacisz za kasację tylko stacja przyjmująca pojazd płaci Tobie – po prostu sprzedajesz pojazd tyle że na złom. Ile możesz dostać? Cena nieznacznie może się różnić w zależności od marki pojazdu, roku produkcji, wyposażenia i stanu technicznego. Dlatego opisz powyższe elementy, abyśmy mogli zaoferować Ci adekwatną cenę. Jeśli masz, możesz załączyć zdjęcia.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Dokumenty potrzebne do sprzedaży pojazdu do kasacji

  Sprzedaż auta na złom czy też innymi słowy do kasacji wiąże się z zawarciem umowy kupna-sprzedaży. Właściciel pojazdu je sprzedaje, natomiast stacja demontażu i kasacji, np. auto kasacja Ślesin je kupuje. Jedyną różnicą między tą umową a standardową umową przy sprzedaży samochodu jest jednoczesne wycofania pojazdu z ruchu ulicznego i dalszej eksploatacji. Aby sprzedać auto na złom musisz mieć dowód rejestracyjny pojazdu i kartę pojazdu, jeśli taka była wydana oraz swój dowód osobisty. Zwrotnie otrzymasz unieważniony dowód rejestracyjny oraz zaświadczenie o kasacji pojazdu, z którym musisz się udać do urzędu wyrejestrować samochód.

  Kasacja Przybychowo w Wielkopolsce

  Kasacja Przybychowo to w pełni legalna stacja demontażu i kasacji pojazdów w Wielkopolsce. Posiada wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia tego rodzaju działalności. Zapewnia swoim Klientom darmowy transport niesprawnych samochodów. Oferujemy korzystne ceny, płacimy gotówką od ręki i pomagamy w formalnościach. Jeśli chcesz dowiedzieć ile zapłacimy za Twój samochód, wypełnij powyższy formularz wyceny. Jeśli masz dodatkowe pytania możesz się z nami skontaktować tez bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Auto kasacja Ślesin - Kasacja Przybychowo