fbpx Skip to content

SKUP AUT USZKODZONYCH

Sprzedaj nam swój niesprawny samochód

Skup aut uszkodzonych to idealne miejsce dla pojazdów, które nie nadają się do dalszej eksploatacji. W tym miejscu możemy otrzymać korzystną zapłatę i przede wszystkim pozbyć się problemu jakim jest niesprawny samochód. Jak powszechnie wiadomo, nawet jeśli chcielibyśmy pozbyć się auta nie otrzymując za nie pieniędzy, to i tak nie możemy wyrzucić go na śmietnik. Każdy pojazd jest zarejestrowany, a co za tym idzie ma swojego właściciela, który za niego odpowiada. Wyrejestrowanie pojazdu i zdjęcie z siebie odpowiedzialności jest możliwe tylko w kilku konkretnych przypadkach.

Kiedy warto sprzedać pojazd na skup aut uszkodzonych?

Powodów sprzedaży pojazdu na skup aut uszkodzonych może być wiele. Najczęstszym z nich są uszkodzenia powstałe w wyniku wypadków tj. kolizji drogowych czy też zdarzeń losowych. Bez wątpienia na skup aut uszkodzonych sprzedaje się też pojazdy niesprawne w wyniku zwyczajnej starości i wieloletniej eksploatacji. Pamiętaj, że Twój samochód może być już całkowicie niezdolny do jazdy, a my i tak go od Ciebie kupimy. To ile za niego dostaniesz zależy częściowo od jego stanu technicznego.

Jesteś właścicielem uszkodzonego auta i chcesz je jak najszybciej sprzedać? Skontaktuj się z nami i umów na odbiór auta. Skupujemy auta uszkodzone, powypadkowe, nadające się na złom. Zapewniamy odbiór pojazdu naszym transportem i płatność gotówką od ręki.

Dokumenty potrzebne do sprzedaży pojazdu na skup

Sprzedaż pojazdu na nasz skup aut uszkodzonych to tak naprawdę sprzedaż auta na złom, przebiega jak każda inna umowa kupna-sprzedaży samochodu z tą małą różnicą, że kupowany przez nas pojazd jest wycofywany z dalszej eksploatacji. Jedyne co potrzebujesz to dowód rejestracyjny pojazdu i karta pojazdu, jeśli w ogóle była wydana oraz swój dowód osobisty (jako właściciela). My unieważnimy dowód rejestracyjny i wydamy Ci zaświadczenie o kasacji pojazdu. Z tymi dokumentami możesz udać się do urzędu, aby wyrejestrować samochód.

SKUP AUT USZKODZONYCH – CENA ZA POJAZD

Sprzedaj swój pojazd na skup pojazdów uszkodzonych i zgarnij korzystną zapłatę. Chcesz wiedzieć ile możesz dostać? Wypełnij poniższy formularz, a prześlemy Ci cenę za Twoje auto. Napisz czy auto jest kompletne i w jakim jest stanie. Pamiętaj, że jeśli pojazd waży mniej niż 90% masy własnej wpisanej w dowodzie rejestracyjnym, możemy obciążyć Cię dodatkowymi opłatami, które pomniejsza cenę zakupu.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – skup i złomowanie pojazdów

  Kasacja Przybychowo – skup uszkodzonych

  Prowadzimy profesjonalna stację demontażu i kasacji pojazdów  oraz skup aut uszkodzonych. Z nami nie musisz się o nic martwić. Odbierzemy Twoje niesprawne auto ze wskazanego adresu, zapłacimy korzystna cenę gotówką od ręki i pomagamy w formalnościach. Masz uszkodzone auto, którego nie warto naprawiać i chcesz je sprzedać? Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Skup aut uszkodzonych