fbpx Skip to content

AUTO KASACJA KOSZTOWO

Profesjonalna auto kasacja Kosztowo

Masz auto na złom i interesuje Cię auto kasacja Kosztowo, ponieważ tam znajduje się Twój pojazd? Zgłoś się do nas! Kupimy je od Ciebie, odbierzmy naszym transportem, pomożemy w formalnościach i zapłacimy gotówką od ręki.

Auto kasacja Kosztowo i okolice

Prowadzimy stację demontażu i kasacji pojazdów, naszą specjalnością jest legalna auto kasacja, Kosztowo i okolice to jeden z obszarów naszej działalności. Możesz przywieźć do nas auto w każdym stanie, ale możemy je również odebrać od Ciebie naszym transportem. Przyjmujemy do kasacji różnego rodzaju pojazdy, od motocykli i samochodów osobowych, przez dostawcze i ciężarowe, aż po autobusy i pojazdy specjalne. Masz pojazd, który jest niekompletny? Nic się nie martw, wycenimy go i kupimy od Ciebie.

AUTO KASACJA KOSZTOWO – WYCENA TWOJEGO POJAZDU

Chcesz sprzedać samochód na złom, interesuje Cię auto kasacja Kosztowo i zastanawiasz się ile możesz za nie dostać? Wypełnij poniższy formularz, opisz w jakim stanie jest Twój samochód, a otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję. Możesz też załączyć zdjęcie pojazdu, jeśli posiadasz, ułatwi nam to rzetelną wycenę.

Auto kasacja Kosztowo - Wycena

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Jak przebiega sprzedaż samochodu na złom?

  Decydując się na sprzedaż samochodu na złom, znajdź pobliską stację demontażu i kasacji pojazdów taką jak Kasacja Przybychowo. Skontaktuj się z nią mailowo lub telefonicznie. Jeśli interesuje Cię cena samochodu na złomie, wypełnij powyższy formularz, a otrzymasz od nas darmową wycenę. Po akceptacji wyceny, umów się na odbiór pojazdu wskazując jego lokalizację i dogodny termin. Przyjedziemy po nie naszym transportem i zabierzemy na nasze złomowisko samochodów. Przy sprzedaży potrzebny będzie dowód rejestracyjny pojazdu oraz Twój dokument tożsamości jako właściciela. Po sprzedaży otrzymasz zaświadczenie o kasacji pojazdu, z którym należy się udać do urzędu, aby wyrejestrować pojazd.

  Darmowy odbiór auta i płatność gotówką od ręki

  Wybierając naszą Kasację Przybychowo załatwisz wszystko szybko i sprawnie. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnego pojazdu ze wskazanego adresu, pomagamy w formalnościach i płacimy gotówką od ręki. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl.

  Auto kasacja Kosztowo