fbpx Skip to content

KASACJA POJAZDÓW CHODZIEŻ

Kasacja pojazdów Chodzież i okolice

Masz niesprawny samochód, którego chcesz się pozbyć i szukasz punktu Kasacja pojazdów Chodzież? Dobry wybór, prowadzimy profesjonalny punkt kasacja pojazdów, Chodzież i okolice to główny obszar naszej działalności. Odbierzemy naszym transportem Twój wrak z miasta Chodzież, zapłacimy gotówką i pomożemy w formalnościach. Zadzwoń do nas lub napisz!

Kasacja pojazdów Chodzież i okolice

Nasza kasacja pojazdów przyjmuje samochody z dowolnego miejsca. Odbiór auta z miasta Chodzież i okolic jest darmowy, tak jak z pozostałej części Wielkopolski. Jeżeli pojazd, który nie nadaje się do samodzielnej jazdy, stoi dalej niż w obrębie 100 km od naszej siedziby w Przybychowie, należy go do nas dostarczyć. Ewentualny odbiór przez naszych pracowników jest do indywidualnego ustalenia. Jeżeli natomiast szukają Państwo konkretnie miejsca kasacja pojazdów Chodzież, to o nic nie muszą się Państwo martwić.

Jakie pojazdy przyjmujemy?

Przyjmujemy wszelkiego rodzaju pojazdy zarówno osobowe, dostawcze jak i ciężarowe. Mogą być kompletne lub niekompletne. Przy wycenie ważne jest, aby masa pojazdu nie była mniejsza niż 90% masy własnej zawartej w dowodzie rejestracyjnym. W sytuacji, gdy pojazd jest niekompletny i jego masa jest mniejsza niż te 90%, wówczas mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty. Jeśli natomiast masa przekracza wspomniane 90%, nie musza Państwo nic płacić, co więcej to my zapłacimy za przyjmowany do kasacji pojazd.

Pojazdy przeznaczone do kasacji to przede wszystkim pojazdy, które nie nadają się do dalszego użytkowania. Przyczyn może być kilka, np. ze starości w wyniku zużycia czy też z powodu uszkodzeń powstałych podczas wypadku. Są to sytuacje, w których samochodu nie opłaca się już naprawiać, ponieważ koszt naprawy przewyższyłby wartość pojazdu. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest sprzedaż auta na złom.

CENY ZA AUTO – KASACJA POJAZDÓW CHODZIEŻ

Cena, jaką można otrzymać za niesprawne auto zależy od kilku czynników. Jak wspomniano wyżej, aby nie dopłacać do oddania wraku, musi on mieć minimów 90% swojej masy uwzględnionej w dowodzie rejestracyjnym. Jeżeli ten warunek jest spełniony, można sprzedać auto do kasacji z zyskiem. Cena zależy między innymi od modelu i marki samochodu, roku produkcji, wyposażenia i stanu technicznego pojazdu i jego części. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, ile mogą dostać za swój uszkodzony pojazd, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza. Na jego podstawie prześlemy Państwu nasza propozycję cenową uwzględniając darmowy transport realizowany przez nasz punkt kasacja pojazdów z miasta Chodzież lub okolic.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja pojazdów Chodzież - Autokasacja Przybychowo

  Darmowy odbiór auta z miasta Chodzież – Kasacja Przybychowo

  Nasza Kasacja pojazdów mieści się w Przybychowie koło Obornik na terenie Wielkopolski. Zapewniamy darmowy odbiór uszkodzonych samochodów na terenie ok. 100 km od naszej firmy, w tym z miasta Chodzież i okolic. Poza darmowym odbiorem pojazdu, zapewniamy płatność gotówką od ręki i pomoc w formalnościach. Cały proces przebiega w pełni legalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Unieważniamy dokumenty, tj. dowód rejestracyjny i karta pojazdu oraz wystawimy zaświadczenie o kasacji pojazdu, w którym moją się Państwo udać do urzędu w celu wyrejestrowania samochodu. Jeśli mają Państwo niesprawne auto, którego chcą się pozbyć i sprzedać jak najszybciej za korzystana cenę, zachęcamy do wypełnienia powyższego formularza i kontaktu z nami.