fbpx Skip to content

KASACJA AUT

Profesjonalna kasacja aut

Kasacja aut jest to najprościej mówiąc proces umożliwiający pozbycie się niesprawnego pojazdu. Przechodząc do szczegółów to szereg czynności obejmujących przede wszystkim demontaż i segregację części. Dzielimy je na te nadające się do ponownego wykorzystania lub przetworzenia i te niepotrzebne oraz ich utylizację.

Kasacja aut – kiedy i dla kogo?

Warto wiedzieć, że kasacja aut jest w zasadzie jedynym rozwiązaniem, aby pozbyć się pojazdu, który nie nadaje się już do użytkowania. Co więcej każdy właściciel takiego pojazdu jest wręcz zobowiązany zapewnić właściwą jego kasację, jeśli stan techniczny nie pozwala na dalszą eksploatację. Samochodu nie można porzucić ani wyrzucić na śmietnik. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest znalezienie punktu, którego specjalizacją jest właśnie kasacja pojazdów.

Nie ma jednoznacznej definicji mówiącej o tym, kiedy przychodzi czas na oddanie auta na złom – to bardzo indywidualne kwestia. Zdarza się, że kasacja aut dotyczy nowych pojazdów, które uległy wypadkowi i doznały tak rozległych uszkodzeń, że nie warto ich naprawiać. Drugim powodem jest z pewnością naturalna starość pojazdu. Przychodzi czas, w którym auto jest już tak zużyte i większość jego układów zawodzi, że nie nadaje się do dalszej eksploatacji. Koszty naprawy i regeneracji części przewyższają wartość samochodu i najbardziej opłaca się je zezłomować.

Masz niesprawny samochód, chcesz się go pozbyć i interesuje Cię kasacja aut? Jesteś w dobrym miejscu! Skontaktuj się z nami a wycenimy Twój samochód i umówimy się na jego odbiór. Zapewniamy pomoc w formalnościach, darmowy transport i płatność gotówką od ręki. Nie czekaj, załatwimy wszystko szybko i sprawnie, dostaniesz pieniądze i będziesz mieć problem z głowy.

Ile kosztuje kasacja aut?

Mając niesprawny samochód możemy się zastanawiać ile kosztuje kasacja aut, która okazuje się naszym jedynym słusznym rozwiązaniem. Otóż pamiętajmy, że to nie my za nią płacimy, co więcej będąc właścicielem samochodu my go sprzedajemy do kasacji, a zatem jeszcze na tym zarobimy. Stacja demontażu i kasacji pojazdów, do której się zgłosimy oddając pojazd, nie pobierze od nas żadnej opłaty za kasację. Co więcej kupi nasz pojazd. Zatem na pytanie ile kosztuje kasacja aut, możemy śmiało odpowiedzieć, że nic i to jeszcze nam płacą.

KASACJA AUT – WYCEŃ SWOJE AUTO

Interesuje Cię kasacja aut i chcesz wiedzieć, ile zapłacimy za Twój samochód? Wypełnij poniższy formularz wyceny. Podaj jak najwięcej szczegółów o stanie technicznym pojazdu i jeśli masz to dołącz zdjęcie. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe, a jeśli będziemy potrzebować dodatkowych informacji, skontaktujemy się z Tobą.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – szybko i sprawnie

  Prowadzimy profesjonalną i w pełni legalną stację demontażu i kasacji pojazdów, której specjalizacją jest złomowanie aut i sprzedaż części używanych. Zapewniamy pomoc w formalnościach, odbieramy niesprawne pojazdy naszym transportem i płacimy gotówką od ręki. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz a my załatwimy resztę. Otrzymasz od nas wszystkie niezbędne dokumenty, z którymi będziesz mógł wyrejestrować pojazd i zamknąć tą kwestię.

  Kasacja aut Przybychowo

  Jedyne co potrzebujesz, aby sprzedać swój pojazd do kasacji to dowód rejestracyjny pojazdu i karta pojazdu, jeśli taka była wydana. Nie obędzie się również bez Twojego dowodu osobistego, jako właściciela.

  Możesz przyjechać swoim pojazdem do nas, jeśli jego stan techniczny na to pozwala. Wiemy jednak, że większość aut przeznaczonych na złom nie nadaje się już do dalszej jazdy, dlatego zapewniamy transport pojazdu. Wystarczy, że się z nami umówisz i wskażesz miejsce skąd mamy go odebrać.

  Do naszej stacji demontażu i kasacji pojazdów przyjmujemy wszystkie samochody, od osobowych przez dostawcze aż po ciężarowe.