fbpx Skip to content

STACJA KASACJI POJAZDÓW

Profesjonalna stacja kasacji pojazdów

Czym zajmuje się stacja kasacji pojazdów? Jak sama nazwa wskazuje najogólniej mówiąc jej specjalnością jest kasacja pojazdów. Wchodząc w szczegóły, stacja kasacji pojazdów to firma, czy tez miejsce, w którym możemy sprzedać nasz niesprawny pojazd do kasacji. Ma to miejsce przede wszystkim w sytuacjach, gdy nasze auto nie nadaje się już do użytkowania, a naprawa jest nieopłacalna. Tego typu firma z chęcią kupi od nas taki pojazd, co więcej pracownicy odbiorą go z miejsca postoju (jak wcześniej wspomniano najprawdopodobniej nie nadaje się on do jazdy).

Czym konkretnie zajmuje się stacja kasacji pojazdów?

Stacja kasacji pojazdów, to tak jak wspomnieliśmy powyżej to miejsce, w którym można sprzedać niesprawny samochód. Jak wygląda przebieg całego procesu? Sprzedajemy auto do kasacji, pracownicy odbierają je od nas ze wskazanej lokalizacji i otrzymujemy  za nie zapłatę. Uprawniona stacja wycofuje pojazd w użytkowania poprzez unieważnienie dokumentów tj. dowód rejestracyjny i karta pojazdu oraz wydaje zaświadczenie o kasacji. Z tymi dokumentami możemy udać się do urzędu wyrejestrować pojazd i w zasadzie nic więcej nas nie interesuje.

Niesprawny pojazd w pierwszej kolejności demontuje się i rozbiera na części, aby wyselekcjonować te, które nadają się do dalszego wykorzystania. Pozostałe elementy podlegają utylizacji. Powyższe czynności to jeden z etapów całego procesu recyklingu, a konkretnie wstępne przygotowanie części metalowych do ponownej przeróbki. Dlatego tak ważne jest, aby stacja kasacji pojazdów, do której się zgłosimy, była w pełni legalna i przestrzegała przepisów dotyczących kasacji pojazdów.

Masz niesprawne auto i szukasz profesjonalnej kasacji pojazdów? Zgłoś się do nas! Od lat prowadzimy punkt kasacji pojazdów. Odbierzemy od Ciebie niesprawny pojazd naszym transportem, zapłacimy uczciwą cenę gotówką od ręki i pomożemy w formalnościach. Niczym nie musisz się martwić, zadzwoń lub napisz!

Stacja kasacji pojazdów i części używane

Zanim dany pojazd trafi do kasacji, demontuje się go na części, które są segregowane zgodnie z ustalonym kluczem. Te, które są zniszczone, uszkodzone lub zwyczajnie zużyte, trafiają do zezłomowania lub utylizacji. Jednak wiele z nich nadaje się do ponownego wykorzystania w zasadzie od razu, a niektóre trzeba poddać regeneracji. Dlatego też udając się do stacji demontazu i kasacji pojazdów, możemy nie tylko sprzedać pojazd do kasacji, ale również zakupić oryginalne części w niskich cenach, z racji tego, że są używane. Nie każda, ale większość stacji tego typu oferuje sprzedaż części używanych.

WYCEŃ SWOJE NIESPRAWNE AUTO DO KASACJI

Chcesz wiedzieć ile dostaniesz od nas za swoje niesprawne auto? Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, podaj jak najwięcej szczegółów i załącz zdjęcia jeśli posiadasz. Pamiętaj, że poza gotówką do ręki, zapewniamy darmowy transport wraku ze wskazanej przez Ciebie lokalizacji (do ok. 100 km od naszej siedziby w Przybychowie w woj. Wielkopolskim)

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Stacja kasacji pojazdów - Przybychowo

  Stacja kasacji pojazdów – Kasacja Przybychowo

  Prowadzimy w pełni legalną Stację demontażu i kasacji pojazdów. Przyjmujemy do kasacji samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Zapewniamy kompleksowe załatwienie sprawy – z nami nie musisz się niczym martwić. Nasza stacja mieści się w Przybychowie k/Obornik w województwie Wielkopolskim. Zapewniamy darmowy transport w obrębie 100 – 150 km od naszej siedziby, jednak możesz samodzielnie przywieźć do nas pojazd z dowolnego miejsca. Płacimy gotówką od ręki i wydajemy odpowiednie zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu.