fbpx Skip to content

UTYLIZACJA POJAZDÓW

Złomowanie i utylizacja pojazdów

Utylizacja pojazdów często potocznie kojarzona jest ze zniszczeniem pojazdu czy też unieszkodliwieniem, obejmuje jednak więcej procesów. Niemniej jednak będąc właścicielem niesprawnego pojazdu, którego nie sprzedasz już kolejnej osobie, masz obowiązek zapewnić właściwą utylizację pojazdu. Jak to zrobić? Najlepiej znaleźć uprawnioną stację, której specjalnością jest kasacja samochodów i sprzedać swoje auto na złom.

Co to jest utylizacja pojazdów?

Z definicji utylizacja pojazdów to pojęcie ściśle związane z gospodarką odpadami a konkretnie odzyskiem odpadów. Sam proces utylizacji ogólnie mówiąc ma na celu wykorzystanie surowców i odpadów do ponownego zastosowani i zastąpienia nimi innych materiałów. Idea wiąże się oczywiście również z ochroną środowiska a raczej minimalizacją negatywnego wpływu odpadów i nadmiernego zużywania surowców. To samo tyczy się pojazdów, które można zdemontować, odzyskać z nich części i wyodrębnić materiały nadające się do ponownego przetworzenia w innym procesie produkcyjnym.

Masz niesprawny samochód i chcesz go sprzedać do utylizacji? Skontaktuj się z nami i umów miejsce odbioru wraku. Zapewniamy transport, płatność gotówką od ręki i pomoc w formalnością. Z nami pozbędziesz się problemu i otrzymasz korzystną cenę.

Utylizacja pojazdów – jak przebiega

Proces utylizacji pojazdu obejmuje kilka etapów. Przeprowadza go uprawniona do tego stacja kasacji pojazdów taka jak Kasacja Przybychowo. Pamiętaj, że nawet jeśli masz sprzęt, nie możesz robić tego samodzielnie. Cały proces polega w skrócie na demontażu pojazdu i segregacji części.

Utylizacja pojazdów rozpoczyna się w uprawnionej do tego stacji demontażu i kasacji pojazdów. W pierwszej kolejności pozbywamy się wszelkich cieszy z pojazdu w tym substancji niebezpiecznych.  Demontujemy samochód na części, które segregujemy na te nadające się do użycia od razu, na te wymagające regeneracji i te nie nadające się do zastosowania jako części zamienne. Te ostatnie z kolei dzielimy pod względem materiałów i tutaj również na te, które można ponownie przetworzyć i te których się nie da już wykorzystać.

SPRZEDAJ SWOJE AUTO DO UTYLIZACJI

Potrzebujesz zutylizować swój pojazd? Sprzedaj go do naszego punktu kasacji. Chcesz wiedzieć ile za niego zapłacimy? Wypełnij poniższy formularz wyceny, załącz zdjęcia jeśli posiadasz a zwrotnie otrzymasz korzystną propozycję cenową. Jeśli nie masz zdjęć nic się nie martw, gdy będzie brakowało nam jakichś informacji, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – Profesjonalna utylizacja pojazdów

  Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji, a utylizacja pojazdów to nasza specjalność. Przyjmujemy do utylizacji wszystkie rodzaje pojazdów od samochodów osobowych, przez dostawcze i ciężarowe. Odbieramy niesprawne auta naszym transportem, płacimy z góry gotówką i wydajemy niezbędne zaświadczenia. Jeśli chcesz wiedzieć ile zapłacimy za Twoje auto, wypełnij powyższy formularz. Możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 lub adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl.

  Utylizacja pojazdów - Kasacja Przybychowo