fbpx Skip to content
Gdzie Sprzedać Rozbite Auta - Kasacja Przybychowo

Gdzie sprzedać rozbite auta

Gdzie sprzedać rozbite auta po wypadku?

Twój samochód uległ wypadkowi i zastanawiasz się, gdzie sprzedać rozbite auta? No bo przecież nie wyrzucisz go na śmietnik, ani nie zostawisz na całą wieczność na parkingu, nawet jeśli nie jest już nic wart. Masz wręcz obowiązek na zezłomowanie pojazdu, jeśli nie nadaje się on już dłużej do użytkowania. Zatem gdzie sprzedać rozbite auta? Koniecznie do uprawnionej do złomowania firmy, czyli tzw. stacji demontażu i kasacji pojazdów. Tak pozbędziesz się problemu i otrzymasz chociaż jakąś kwotę za niesprawny pojazd.

Co zrobić i gdzie sprzedać rozbite auta?

Jak wspomniano wyżej rozbite auta najlepiej sprzedać do legalnej stacji demontażu i kasacji pojazdów takiej jak np. Kasacja Przybychowo. Co zrobić z rozbitym autem, aby je sprzedać do kasacji? W pierwszej kolejności wybierz stację w twojej okolicy i skontaktuj się z nią.

Kontaktując się z nami otrzymasz pełne informacje i szybko pozbędziesz się problemu. Wycenimy Twój pojazd i umówimy się na jego odbiór ze wskazanego przez Ciebie miejsca – mamy świadomość, że rozbitym autem samodzielnie do nas nie przyjedziesz, więc zapewniamy jego transport na nasze złomowisko. Zapłacimy gotówką od ręki i wydamy odpowiednie zaświadczenie o kasacji, z którym możesz udać się wyrejestrować pojazd i rozwiązać umowę ubezpieczenia.

Dokumenty przy sprzedaży rozbitego auta

Sprzedaż samochodu na złom, czyli do stacji kasacji pojazdów wiąże się z dostarczeniem dokumentów auta. Niezbędny jest oczywiście dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu, jeśli była wydana. Do sprzedaży potrzebujesz też dowód osobisty potwierdzający Twoją tożsamość jako właściciela. Jeśli nie jesteś jedynym właścicielem samochodu, potrzebne będą też upoważnienia wszystkich współwłaścicieli. Chyba, że wszyscy współwłaściciele będą przy sprzedaży auta, wtedy upoważnienia są zbędne.

Na końcu otrzymasz zaświadczenie o kasacji pojazdu i unieważniony dowód rejestracyjny, co potwierdza jednocześnie wycofanie pojazdu z możliwości uczestnictwa w ruchu drogowym. Z zaświadczeniem należy udać się do odpowiedniego urzędu w celu wyrejestrowania pojazdu.

Ile możesz dostać za rozbite auto?

Cena, za jaką kupimy Twoje rozbite auto zależy od tego w jakim jest stanie i przede wszystkim jaki to samochód. Marka i model pojazdu determinują jego masę, która z kolei wpływa na wycenę zakładając, że pojazd jest kompletny. Chcesz wiedzieć, ile możesz dostać za swoje auto? Wypełnij formularz wyceny dostępny na stronie https://kasacjaprzybychowo.pl/skup-samochodow-rozbitych/, a zwrotnie otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję. Możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl.