fbpx Skip to content

AUTO SZROT

Przyjmujemy auta do kasacji i sprzedajemy używane części samochodowe

Auto szrot jest to potoczna nazwa Stacji demontażu i kasacji pojazdów, na której oferowane są również używane części samochodowe pochodzące z demontażu auta przed kasacją.

Szukasz oryginalnych używanych części samochodowych? Zgłoś się do nas, z pewnością znajdziesz to czego potrzebujesz. A może interesuje Cię sprzedaż auta na złom? Przyjedź albo zadzwoń, umówimy odbiór Twojego pojazdu i zapłacimy gotówką. Z nami masz pewność, że cały proces przebiega legalnie i otrzymasz wszystkie dokumenty potrzebne do wyrejestrowania samochodu.

Auto szrot w Przybychowie w województwie Wielkopolskim

Prowadzimy auto szrot w Przybychowie koło Obornik w województwie Wielkopolskim. Przyjmujemy do kasacji pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe. Każdy pojazd przed procesem kasacji demontujemy na części, oddzielając te sprawne nadające się do dalszego użytkowania. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu wysokiej jakości oryginalne części samochodowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną i wysyłkową.

AUTO SZROT – CENY

Za każdy oddawany do nas pojazd otrzymasz gotówkę od ręki. Chcesz wiedzieć ile zapłacimy? Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz od nas zwrotnie wycenę. Zapewniamy darmowy odbiór pojazdu w okolicy do 100 km od naszej siedziby. Szukasz części do swojego samochodu? Napisz, a sprawdzimy czy mamy ją dostępną i podamy Ci cenę.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Skąd pochodzą części samochodowe w tzw. auto szrocie?

  Auto szrot to potoczna nazwa, jednak często używana i słusznie kojarzona ze złomowaniem samochodów i używanymi częściami samochodowymi. Oba pojęcia są ze sobą ściśle powiązane. Można powiedzieć, że oferowane części pochodzą najogólniej mówiąc ze złomowania samochodów. Zanim pojazd trafi do całkowitego zezłomowania, jest demontowany na części, z których wybiera się te nadające się do dalszej eksploatacji tudzież do regeneracji.

  Przyjmując samochód na złom, kupujemy go od właściciela, ponieważ nie nadaje się on już do dalszego użytkowania. Natomiast powodów jego niesprawności może być kilka. Pierwszy, który najbardziej nasuwa się na myśl to po prostu starość i długi czas eksploatacji. Żywot każdego samochodu się kiedyś kończy. Drugi to wypadki i zdarzenia losowe. Na auto szrot trafiają czasami całkiem nowe samochody, które uległy zniszczeniu na skutek wypadku. Z ich demontażu często możemy odzyskać wiele sprawnych części i całych układów, które z powodzeniem można zamontować w innym samochodzie i będą służyć przez lata.

  Skontaktuj się z nami

  Chcesz wiedzieć czy mamy część, którą potrzebujesz lub chcesz sprzedać samochód na auto szrot? Skontaktuj się z nami. Wypełnij powyższy formularz, przyjedź, zadzwoń pod numer +48 500 606 771 lub napisz na adres  biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Auto szrot w Wielkopolsce