fbpx Skip to content

ZŁOMOWISKO SAMOCHODÓW

Złomowisko samochodów dla każdego

Praktycznie każde auto prędzej czy później kończy swój „żywot” i trafia na złomowisko samochodów. Oczywiście jak wszędzie, także tutaj są wyjątki. Zdarza się, że samochód zamiast trafić na auto złom staje się eksponatem muzealnym lub zostaje w rękach kolekcjonerów – jednak są to zdecydowanie rzadsze przypadki. Mając niesprawny pojazd, którego nie warto już naprawiać, trzeba znaleźć złomowisko samochodów. Nie można bowiem takiego pojazdu wyrzucić na śmietnik czy też po prostu porzucić. Każdy właściciel chcąc pozbyć się takiego auta ma obowiązek zapewnić jego zezłomowanie. Co więcej nawet mając ku temu sposobność, nie może zezłomować go samodzielnie. Demontaż i kasacja pojazdów, czyli innymi słowy ich zezłomowanie, możliwa jest do przeprowadzenia tylko przez uprawnione do tego firmy tj. Kasacja Przybychowo.

Jakie pojazdy najczęściej trafiają na złomowisko samochodów?

Decyzja, czy dany pojazd trafi w konkretnym momencie na złomowisko samochodów, czy może będzie naprawiany lub też sprzedany do dalszego użytkowania, zależy w dużej mierze od właściciela. Oczywiście bywają sytuacje np. po poważnych wypadkach drogowych, w wyniku których auto jest tak zniszczone, że nie ma już o czym decydować. Na złomowisko samochodów trafiają najróżniejsze pojazdy, od samochodów osobowych przed dostawcze aż po ciężarowe, autobusy itp. Zazwyczaj są niesprawne w wyniku wieloletniej eksploatacji lub wypadku i nie opłaca się ich naprawiać, gdyż koszty naprawy, o ile jest możliwa, przewyższyłyby wartość samego pojazdu.

Masz samochód na złom? Zgłoś się do nas! Odbierzemy Twoje auto naszym transportem, pomożemy w formalnościach i zapłacimy gotówką od ręki. Z nami szybko pozbędziesz się problemu i niczym nie musisz się martwić.

Czy za oddanie pojazdu na złom trzeba płacić?

Oddanie auta na złom, to tak naprawdę nie oddanie a jego sprzedaż. Właściciel ma obowiązek zapewnić zezłomowanie pojazdu, ale finalnie to nie on ponosi koszty. Złomowaniem zajmują się uprawnione do tego firmy, czyli stacje demontażu i kasacji pojazdów, które kupują je od właściciela i przeprowadzają cały proces we własnym zakresie. Zatem oddając swój niesprawny pojazd na złom, nie dość że nie musisz za to płacić, to jeszcze na tym zarobisz.

ZŁOMOWISKO SAMOCHODÓW – ILE OTRZYMASZ ZA TWOJE AUTO

To, ile zapłacimy za Twój samochód zależy w jakim jest on stanie. Mowa tutaj o kompletności części, modułów, układów itp. oraz o masie. Nie bez znaczenia jest również marka, model i rok produkcji. Chcesz się dowiedzieć jaką cenę możemy Ci zaproponować? Wypełnij poniższy formularz, opisz stan pojazdu i podaj lokalizację odbioru. Możesz też załączyć zdjęcia, jeśli posiadasz, ułatwi nam to rzetelną wycenę.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Proces sprzedaży pojazdu na złomowisko

  Sprzedaż samochodu na złomowisko nie wymaga od Ciebie żadnego wysiłku. Wystarczy, że skontaktujesz się z wybraną stacją kasacji pojazdów taką jak nasza, opiszesz jakiego auta chcesz się pozbyć i wskażesz miejsce, skąd możemy je odebrać. Oczywiście w pierwszej kolejności dowiesz się jaką kwotę możesz od nas otrzymać. Resztą zajmiemy się my. Po udanej transakcji otrzymasz od nas zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu w urzędzie i masz problem z głowy.

  Złomowisko samochodów w Przybychowie

  Kasacja Przybychowo to znane złomowisko samochodów skupujące wszystkiego rodzaju pojazdy z Polski i z zagranicy. Zapewniamy darmowy transport zniszczonego pojazdu naszym transportem w obrębie ok. 100 km od naszej siedziby. Mieścimy się w Przybychowie koło Obornik w województwie Wielkopolskim. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Złomowisko samochodów w Przybychowie