fbpx Skip to content

SAMOCHÓD NA ZŁOM

Kupimy Twój samochód na złom

W sytuacji, gdy koszty naprawy pojazdu przewyższają jego wartość, najlepiej sprzedać samochód na złom. Powodów tego może być wiele, między innymi eksploatacja pojazdu, który już jest stary i zużyty czy też uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku kolizji drogowej lub innego wypadku. Samochody się psują i tego nie da się uniknąć, ponieważ wszystko ma swoją trwałość. Właściwie serwisowany pojazd może służyć przez długie lata, ale trzeba pamiętać, że jego części się zużywają i z czasem wymagają wymiany bądź regeneracji. Im starszy pojazd, tym więcej elementów coraz częściej wymaga naprawy. Jeśli nie chcesz dłużej inwestować w stare auto, bo przestaje się to opłacać, sprzedaj samochód na złom.

Masz samochód na złom i chcesz go jak najszybciej sprzedać? Zgłoś się do nas, a kupimy go od Ciebie za korzystną cenę. Umówimy się na odbiór Twojego auta we wskazanym miejscu, pomożemy w formalnościach i zapłacimy gotówką od ręki. Szybko i sprawnie pozbędziesz się kłopotu i jeszcze na tym zarobisz.

Gdzie sprzedać samochód na złom?

Nie wszędzie można sprzedać samochód na złom, gdyż nie wszystkie firmy mają uprawnienia do przeprowadzania procesu jakim jest złomowanie pojazdów. Pamiętaj, że nie możesz też samodzielnie zdemontować pojazdu na części i ich wyrzucić ani sprzedać. Uprawnione do tego są tzw. stacje demontażu i kasacji pojazdów takie jak Kasacja Przybychowo. W związku z powyższym, jeśli posiadasz samochód na złom, skontaktuj się z taką stacją, omów cenę sprzedaży i umów przekazanie pojazdu. Kasacja Przybychowo oferuje odbiór niesprawnego auta, ale możesz też przyjechać nim samodzielnie, jeśli jego stan na to pozwala.

SAMOCHÓD NA ZŁOM – ILE DOSTANIESZ ZA SWOJE AUTO?

Chcąc sprzedać samochód na złom zapewne zastanawiasz się, ile możesz za niego dostać. Zależy to od kilku czynników, przede wszystkim od masy pojazdu, która wiąże się bezpośrednio z marką i modelem pojazdu oraz od stanu technicznego i kompletności pojazdu. Wypełnij poniższy formularz, opisz w jakim stanie jest Twoje auto i skąd mamy je odebrać, a zwrotnie otrzymasz atrakcyjną propozycję cenową.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Jak przebiega złomowanie auta?

  Proces złomowania auta składa się z kilku podstawowych etapów. Pierwszym z nich jest oczyszczenie pojazdu z substancji niebezpiecznych i wszystkich innych płynów oraz demontaż na części. Wszystkie elementy i materiały segreguje się pod względem rodzaju materiału i ich dalszej użyteczności. Niektóre trafiają od razu do sprzedaży jako używane części zamienne w autach tych samych marek i modeli, a inne trafiają jako surowce wtórne do przetworzenia w innych procesach produkcyjnych. Wszystko to, czego nie da się w żaden sposób ponownie wykorzystać jest utylizowane w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Wszystkie etapy złomowania mają na celu odzyskanie jak największej ilości materiałów, a tym samym minimalizację negatywnego wpływu odpadów na środowisko naturalne.

  Kasacja Przybychowo – złomowanie pojazdów

  Specjalizujemy się w demontażu i kasacji pojazdów. Na nasze złomowisko przyjmujemy wszystkie rodzaje pojazdów, od samochodów osobowych, przez dostawcze, busy, autobusy, ciężarówki i tiry aż po pojazdy specjalne. Zapewniamy darmowy odbiór samochodów na złom w rejonie do ok. 100 km od naszej siedziby w Przybychowie koło Obornik. Pomagamy w formalnościach i płacimy gotówką od ręki. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub napisz bezpośrednio na adres biuro@kasacjaprzybychowo.pl. Jeśli masz więcej pytań, zadzwoń do nas pod numer +48 500 606 771.

  Samochód na złom