fbpx Skip to content

AUTO KASACJA PNIEWY

Złomowanie i auto kasacja Pniewy

Masz niesprawny samochód i szukasz takiego miejsca jak auto kasacja Pniewy? Jesteś w dobrym miejscu! Prowadzimy profesjonalną stację kasacji pojazdów i działamy w Twoich okolicach. Zgłoś się do nas a odbierzemy Twój niesprawny pojazd naszym transportem ze wskazanego miejsca, pomożemy w formalnościach i zapłacimy gotówką.

Auto kasacja Pniewy i okolice

Prowadzimy profesjonalną stację, której specjalnością jest auto kasacja, Pniewy i okolice to jeden z obszarów naszej działalności. Jeśli masz niesprawny samochód, którego chcesz się pozbyć, a nie możesz już nim nigdzie dojechać, zgłoś się do nas. Odbierzemy Twój pojazd z miejscowości Pniewy lub okolic i zapłacimy Ci za niego gotówką od ręki. Niczym nie musisz się martwić, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Zapewniamy rzetelną wycenę Twojego auta i pomagamy w formalnościach.

Jak wygląda oddanie auta na złom?

Złomowanie samochodów to konieczność w przypadku posiadania pojazdu, który nie nadaje się już do dalszej jazdy i nie chcesz go już naprawiać. Co zrobić w takim przypadku? Jeśli interesuje Cię auto kasacja Pniewy, skontaktuj się z nami. Ten rejon wchodzi w obszar naszej działalności, z którego odbieramy niesprawne pojazdy naszym transportem. Napisz lub zadzwoń do nas, poinformuj jaki pojazd chcesz sprzedać na złom i w jakim jest stanie, a otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję zakupu. Następnie umówimy się na odbiór auta ze wskazanego przez Ciebie miejsca. Zapłacimy gotówką od ręki, wydamy niezbędne zaświadczenie o kasacji i pomożemy w formalnościach. Po sprzedaży pojazdu do kasacji należy się udać do urzędu wyrejestrować samochód, okazując zaświadczenie, które od nas otrzymasz.

AUTO KASACJA PNIEWY – WYCENA TWOJEGO POJAZDU

Niezależnie czy interesuje Cię auto kasacja Pniewy, czy tez masz niesprawny pojazd w innej okolicy, to ile możesz za niego dostać zależy od kilku czynników. Na cenę wpływa z pewnością model i marka, z czym wiąże się masa własna pojazdu. Ważne jest również czy pojazd jest kompletny i w jakim jest stanie technicznym. Wypełnij poniższy formularz, a zwrotnie dowiesz się za ile kupimy Twoje auto do kasacji.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Dokumenty niezbędne do sprzedaży samochodu do kasacji

  Sprzedając samochód do kasacji, potrzebujesz standardowych dokumentów, jak przy zwykłej umowie kupna sprzedaży pojazdu. Musisz mieć przy sobie dokument tożsamości oraz dowód rejestracyjny samochodu. W przypadku, gdy nie jesteś właścicielem auta, potrzebne jeszcze będzie upoważnienie do sprzedaży pojazdu wypisane przez właściciela. Zwrotnie otrzymasz od nas unieważniony dowód rejestracyjny świadczący o wycofaniu pojazdu z ruchu drogowego oraz zaświadczenie o kasacji auta.

  Kasacja Przybychowo – Darmowy odbiór pojazdu i płatność od ręki

  Prowadzimy w pełni legalną stację demontażu i kasacji pojazdów. Nasza siedziba znajduje się w Przybychowie koło Obornik. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnego auta w okolicy do ok. 100 km od naszej siedziby. Skupujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów z kraju i zagranicy. Chcesz wiedzieć ile zapłacimy za Twoje auto? Wypełnij powyższy formularz. Jeśli masz dodatkowe pytania możesz tez skontaktować się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 lub adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Auto kasacja Pniewy - Kasacja Przybychowo