fbpx Skip to content

AUTO ZŁOM CZĘŚCI SAMOCHODOWE

Wielkopolski auto złom części samochodowe

Mając zepsuty pojazd często szuka się używanych części w celu zminimalizowania kosztów naprawy, można je znaleźć w miejscu takim jak auto złom części samochodowe. To potoczna nazwa na stacje demontażu i kasacji pojazdów, która zajmuje się dwoma głównymi obszarami: złomowaniem pojazdów i sprzedażą używanych części pochodzących z demontażu samochodów przeznaczonych na złom. Absolutnie nie oznacza to, że dostępne w sprzedaży części są niesprawne czy uszkodzone, a wręcz przeciwnie. Wszystkie zdemontowane części, które nadają się do ponownego wykorzystania, zanim trafią do sprzedaży są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości i sprawności.

Masz niesprawne auto i chcesz je sprzedać na złom? A może coś w Twoim aucie jest niesprawne i potrzebujesz wymienić w nim części? Wszystko to załatwisz u nas! Skupujemy pojazdy na złom jak również oferujemy szeroki asortyment w zakresie oryginalnych części używanych.

Auto złom części samochodowe – demontaż pojazdów i sprzedaż części z demontażu

Złomowanie samochodów wiąże się bezpośrednio z demontażem pojazdu, segregacją i powrotem części na rynek wtórny tzw. rynek części używanych. Każdy pojazd, który trafia na auto złom w pierwszej kolejności oczyszcza się z płynów i substancji niebezpiecznych, a następnie demontuje na części. Wszystkie zdemontowane elementy segreguje się pod względem sprawności i możliwości ponownego wykorzystania. Część z nich może od razu trafić do dalszej odsprzedaży jako części zamienne w pojazdach tej samej marki i tym samym modelu.

Warto zaznaczyć, że na złom nie trafiają jedynie stare pojazdy ale również nowe, które uległy uszkodzeniom w wyniku kolizji drogowych czy też innych wypadków losowych. Oznacza to, że pochodzące z nich części i całe układy, jeśli nie uległy uszkodzeniom mechanicznym, mogą być niezużyte i w bardzo dobrym stanie. To czego nie da się od razu odsprzedać, dzieli się pod względem materiałów, które z kolei można ponownie przetworzyć w innych procesach produkcyjnych. Wszystko to, czego nie da się przetworzyć i ponownie wykorzystać, trafia do utylizacji.

AUTO ZŁOM CZĘŚCI SAMOCHODOWE – ZAMÓW CZĘŚCI, KTÓRE POTRZEBUJESZ

Szukasz części do swojego samochodu? Napisz nam czego dokładnie potrzebujesz, do jakiego modelu samochodu, a poinformujemy Cię czy mamy to u siebie w ofercie. Będziesz mógł zamówić u nas części, a my je do Ciebie wyślemy.

    Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

    Kasacja Przybychowo – złomowanie aut i sprzedaż części używanych

    Nasz auto szrot mieści się w Przybychowie koło Obornik w województwie wielkopolskim. Posiadamy szeroką ofertę części używanych, które można odebrać osobiście lub zamówić z wysyłką pod wskazany adres. Zajmujemy się również demontażem i kasacją różnego rodzaju pojazdów. Chcesz kupić używane części samochodowe? A może masz auto na złom? Zgłoś się do nas, a pomożemy w znalezieniu części i załatwimy złomowanie pojazdu. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

    Auto złom części samochodowe - Kasacja Przybychowo