fbpx Skip to content

KASACJA POJAZDÓW POŁAJEWO

Legalna kasacja pojazdów Połajewo

Okazało się, że Twój samochód znowu się zepsuł, nie opłaca się go już naprawiać dlatego szukasz takiego miejsca jak Kasacja pojazdów Połajewo?? A może uległ wypadkowi i doznał tak rozległych uszkodzeń, że nadaje się jedynie na części lub do zezłomowania? Skontaktuj się z nami! Wycenimy Twój pojazd, odbierzemy go od Ciebie na nasz koszt i do tego zapłacimy gotówka od ręki.

Kasacja pojazdów Połajewo i okolice

Prowadzimy profesjonalną stację, której specjalizacją jest Kasacja pojazdów, Połajewo i okolice to główny obszar naszej działalności. Nasza Stacja demontażu i kasacji pojazdów mieści się z Przybychowie tuż obok Połajewa. W obszarze do ok. 100 km od naszej stacji, zapewniamy darmowy odbiór niesprawnego pojazdu naszym transportem. Dlatego jeśli szukasz takiego miejsca jak Kasacja pojazdów Połajewo, jesteś z tych okolic i posiadasz samochód do kasacji, którym samodzielnie nie jesteś w stanie do nas dojechać, niczym nie musisz się martwić. Umów się z nami na wycenę i odbiór auta, a pozbędziesz się problemu i odbierzesz należytą zapłatę.

Na czym polega kasacja pojazdów

Kasacja pojazdów to proces mający na celu zakończenie cyklu życia samochodu. Ogólnie mówiąc obejmuje demontaż pojazdu i zezłomowanie tego, co z niego zostanie. Wchodząc w szczegóły w pierwszej kolejności pojazd jest demontowany na części, które segregujemy pod względem użyteczności i rodzajów. Segregacja polega na oddzieleniu części nadających się do ponownego użycia od razu, jak też tych, które muszą przejść najpierw regenerację. Wszystkie pozostałe części, układy, materiały i płyny dzieli się na te tzw. niebezpieczne przeznaczone do utylizacji, oraz te które po uprzednim oczyszczeniu trafią do ponownego przetworzenia.

KASACJA POJAZDÓW POŁAJEWO – ILE PŁACIMY ZA AUTA DO KASACJI

To ile zapłacimy za Twój niesprawny pojazd zależy od kilku czynników, m. in. od marki i modelu samochodu, roku produkcji i co ważne od stanu technicznego pojazdu i jego części. Istotne jest też czy pojazd jest kompletny i czy jego masa nie jest mniejsza niż masa zapisana w dowodzie rejestracyjnym. Jeśli pojazd waży mniej niż 90% masy właściwej, możesz spodziewać się dodatkowych opłat, które pomniejszą wycenę. Wypełnij poniższy formularz wyceny, a dowiesz się ile otrzymasz za swoje auto.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja pojazdów Połajewo – Stacja w Przybychowie

  Kasacja Przybychowo to w pełni legalna, profesjonalna stacja demontażu i kasacji pojazdów z wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami. Z nami masz pewność, że dopełnisz wszystkich formalności związanych z kasacją i złomowaniem Twojego pojazdu. Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać, zadzwoń do nas, a wszystko Ci powiemy. Wystarczy kilka ustaleń i resztę załatwimy za Ciebie. Na koniec otrzymasz dokumenty potrzebne do wyrejestrowania samochodu i oczywiście należytą zapłatę zgodnie z wyceną, która ustalimy. Wypełnij powyższy formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Kasacja pojazdów Połajewo