fbpx Skip to content

DEMONTAŻ SAMOCHODÓW

Stacja demontażu i kasacji pojazdów

Demontaż samochodów jest pierwszym etapem w całym procesie kasacji pojazdu. Mając niesprawny pojazd, którego nie opłaca się już naprawiać musimy się go w jakichś sposób pozbyć. Możemy próbować sprzedać go kolejnemu właścicielowi, jednak to po pierwsze dość ryzykowne, ponieważ stan techniczny pojazdu nie zapewni już bezpiecznej jazdy, a po drugie mało prawdopodobne. Nie możemy też jakiego pojazdu zwyczajnie wyrzucić czy też porzucić. Pojazd jest na nas zarejestrowany i to my za niego odpowiadamy do momentu jego wyrejestrowania i co więcej jesteśmy zobowiązani zapewnić jego utylizację. Oczywiście nie możemy przeprowadzić jej sami. Pozostaje nam jedynie kasacja pojazdów i poprzedzający ją demontaż samochodów przeprowadzony przez wyspecjalizowaną firmę.

Na czym polega demontaż samochodów?

Demontaż samochodów jest procesem mającym na celu rozebranie pojazdu na części i ich segregację. Dzięki temu można podzielić poszczególne elementy pojazdu na te, które nadają się do ponownego wykorzystania oraz na te, które należy zutylizować. Z założenia i dbałości o środowisko robimy wszystko, aby wykorzystać ponownie jak najwięcej części i materiałów. Oczywistym jest, że niektóre demontowane części nadają się do ponownego wykorzystania w zasadzie od razu jako części używane i trafiają do sprzedaży. Dzięki temu na rynku są dostępne oryginalne części w niskich cenach. Niektóre części zanim trafią do sprzedaży musza przejść regenerację. Pozostają jeszcze części a w zasadzie materiały, bo mowa tutaj już o dokładnej segregacji poszczególnych oczyszczonych materiałów, które trafiają do przetworzenia i ponownego wykorzystania jako surowiec w procesach produkcyjnych. Wszystko co nie nadaje się już do użytku i nie da się przetworzyć jest w bezpieczny sposób utylizowane.

Jak przebiega demontaż samochodów?

Każde auto trafiające do kasacji w pierwszej kolejności rozkładamy na części pierwsze, aby odzyskać jak największą część elementów i materiałów a tym samym zmniejszyć szkodliwe oddziaływanie na środowisko. Demontaż samochodów rozpoczyna się od zważenia pojazdu i porównaniu z masą właściwą. Następnie demontujemy poduszki powietrzne i opróżniamy pojazd z wszystkich płynów eksploatacyjnych, w tym z paliwa, resztek płynów we wszystkich układach itp. Następnie wymontowujemy poszczególne części i układy tj. akumulator, katalizator spalin, filtry, opony i felgi, szyby i inne części wyposażenia. Na końcu demontowane są mniejsze części i oczyszczane elementy pokryte lakierem, zanieczyszczone smarem itp. Demontaż samochodów kończy się segregacją części i materiałów i przekazaniem tego, co nie nadaje się do ponownego wykorzystania oraz elementów niebezpiecznych do utylizacji.

Masz niesprawny samochód, który nadaje się już tylko do zdemontowania na części i kasacji? Zgłoś się do nas! Zajmujemy się demontażem i kasacją pojazdów, odbierzemy Twoje auto i zapłacimy gotówką od ręki!

KASACJA I DEMONTAŻ SAMOCHODÓW – CENA

Będąc właścicielem niesprawnego pojazdu, jesteś zobowiązany zapewnić jego demontaż i kasację. W tym celu należy zgłosić się do firmy do tego uprawnionej. Co ważne, to nie Ty płacisz za cały proces. Ty sprzedajesz samochód do stacji demontażu i kasacji pojazdów takiej jak my, a my zajmujemy się resztą. Chcesz wiedzieć ile zapłacimy za Twój pojazd? Wypełnij poniższy formularz, a zwrotnie otrzymasz od nas korzystną ofertę.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – zajmujemy się demontażem i kasacją pojazdów

  Prowadzimy w pełni legalną stację demontażu i kasacji pojazdów. Przyjmujemy do kasacji i demontażu wszystkie rodzaje samochodów, od osobowych przez dostawcze aż po ciężarowe. Zapewniamy darmowy odbiór auta z miejsca jego postoju w obrębie ok. 100 km od naszej firmy w Przybychowie koło Obornik (woj. Wielkopolskie). Płacimy gotówką od ręki i pomagamy w formalnościach. Wypełnij powyższy formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem tel. +48 500 606 771 lub adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Demontaż samochodów - Kasacja Przybychowo