fbpx Skip to content

ODDANIE AUTA NA ZŁOM

Interesuje Cię oddanie auta na złom? Zgłoś się do nas

Oddanie auta na złom, to często nieunikniony i już ostatni etap tzw. cyklu życia pojazdu. Kiedy jesteśmy właścicielem samochodu, który nie nadaje się już do dalszego użytkowania, a jego naprawa jest nieopłacalna, nie pozostaje nam nic innego jak oddanie auta na złom. Mówimy oddanie, ale w zasadzie jest to sprzedaż auta na złom, ponieważ jednocześnie oddajemy pojazd i dostajemy za niego pieniądze. Oczywiście co do zasady nie musimy nic płacić za złomowanie, z małymi wyjątkami w sytuacji, gdy auto jest niekompletne.

Oddanie auta na złom – formalności

Pozornie pozbycie sie niesprawnego auta na złom może wydawać się skomplikowanym procesem. Nic bardziej mylnego! Wystarczy znaleźć pobliską stację demontażu i kasacji pojazdów, która załatwi wszystko za Ciebie, taką jak my. Co potrzebujesz, aby oddanie auta na złom przebiegło sprawnie? W zasadzie nic szczególnego, tylko to co każdy właściciel posiada na co dzień. Mianowicie mowa tutaj o dowodzie rejestracyjnym pojazdu oraz karcie pojazdu, tylko w przypadkach gdy była ona wydana. Jak przy każdej transakcji sprzedaży samochodu musisz też okazać swój dokument tożsamości i w zasadzie to wszystko.

Jak się zabrać za oddanie auta na złom? Zadzwoń lub napisz do nas, ustalimy cenę jaką możemy zapłacić za Twoje niesprawne auto i umówimy się na odbiór pojazdu. Zdajemy sobie sprawę, że skoro sprzedajesz swój samochód na złom, to prawdopodobnie jest on niesprawny i nie nadaje się do jazdy. Jednak niczym nie musisz się martwić. Wystarczy, że wskażesz nam adres, a my odbierzemy Twój pojazd naszym transportem. Zapłacimy gotówką od ręki, unieważnimy dowód rejestracyjny i wydamy zaświadczenie o kasacji pojazdu. Z tymi dokumentami udasz się do właściwego urzędu i wyrejestrujesz auto – od tego momentu masz problem z głowy.

Chcesz pozbyć się swojego niesprawnego auta i jeszcze na tym zarobić? Dobrze trafiłeś/aś! Z nami oddasz auto na złom szybko i sprawnie. Przyjedziemy po Twój niesprawny pojazd i zapłacimy za niego gotówką od ręki. Skontaktuj się z nami, ustalmy cenę i termin odbioru.

Jakie pojazdy  oddaje się na złom?

Przyjmujemy na złom wszystkie rodzaje samochodów, poczynając od osobowych przez dostawcze aż po ciężarowe. Mogą to być pojazdy powypadkowe ze stwierdzoną szkodą całkowitą i takie, których nie opłaca się już naprawiać. To do Ciebie należy decyzja, my przyjmujemy wszystkie pojazdy. Ważne, żeby samochód nie ważył mniej niż 90% masy całkowitej zawartej w dowodzie rejestracyjnym. W przeciwnym wypadku oddanie auta na złom może wiązać się z dodatkowymi opłatami.

ODDANIE AUTA NA ZŁOM – DOWIEDZ SIĘ ILE DOSTANIESZ JAK ODDASZ AUTO NA ZŁOM

Chcesz wiedzieć ile możesz zarobić za oddanie auta na złom? Wypełnij poniższy formularz wyceny, opisz w jakim stanie jest Twój pojazd. Możesz załączyć zdjęcia, jeśli posiadasz. Na podstawie dostarczonych przez Ciebie informacji otrzymasz od nas wycenę i będziemy mogli umówić się na odbiór Twojego auta.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – profesjonalne złomowanie aut

  Kasacja Przybychowo to profesjonalna i w pełni legalna Stacja demontażu i kasacji pojazdów w Wielkopolsce. Zapewniamy szybkie i sprawne oddanie auta na złom. Odbieramy niesprawne pojazdy naszym transportem, płacimy gotówką od ręki i pomagamy w formalnościach. Z nami nie musisz się o nic martwić. Wypełnij powyższy formularz wyceny lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 lub adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Oddanie auta na złom