fbpx Skip to content

SZROT SAMOCHODOWY

Znany szrot samochodowy w Twojej okolicy

Szrot samochodowy to potoczna nazwa firmy zajmującej się skupem zniszczonych i niesprawnych aut, a także często również sprzedażą części używanych. Jest to profesjonalnie mówiąc stacja demontażu i kasacji pojazdów. Najważniejszym jej zadaniem jest kasacja pojazdów, a sprzedaż części jest kwestią wynikającą z procesu kasacji. Samochód, który trafia do kasacji, w pierwszej kolejności się demontuje i segreguje się części na te, które nadają się do ponownego użycia, na te które nadają się do regeneracji i ponownego użycia, na te które trafią do przetworzenia oraz na te, które nie nadają się do niczego i trafią do utylizacji. Zatem naturalnym jest, że te części, które się nadają trafiają do sprzedaży.

Jak działa szrot samochodowy?

Na szrot samochodowy trafiają pojazdy, które nie mogą już dłużej uczestniczyć w ruchu drogowym, ponieważ ich stan techniczny na to nie pozwala. W takiej sytuacji stanowią zagrożenie dla innych uczestników ruchu oraz dla środowiska. Innymi słowy mówiąc, na szrot samochodowy możemy sprzedać pojazd przeznaczony do kasacji. Pracownicy przed kasacją demontują auto i segregują wszystkie części i materiały. Dzieli się je pod względem ich sprawności, rodzaju i możliwości dalszego przetworzenia. Części nadające się do dalszej odsprzedaży przechodzą najpierw dokładną kontrolę jakości i trafiają do oferty

Szukasz używanych części samochodowych? A może masz niesprawne auto nadające się już tylko do demontażu na części i kasacji? Zgłoś się do nas! U nas z pewnością znajdziesz to czego potrzebujesz. Jeśli masz auto do kasacji, umów się z nami na jego odbiór. Zapewniamy darmowy transport i płatność gotówką od ręki.

Co oferuje szrot samochodowy?

Każdy kto szuka oryginalnych części do swojego auta i nie chce przepłacać, prędzej czy później trafi na szrot samochodowy. W tego typu miejscu można dostać dosłownie wszystko, jednak czasami musimy mieć szczęście, żeby np. znaleźć konkretną część samochodu w konkretnym kolorze, zwłaszcza jeśli mówimy o karoserii.

Dużym plusem takich miejsc jak szrot samochodowy jest możliwość zakupu oryginalnych używanych części samochodowych w o wiele niższej cenie niż nowe. Po drugie możemy kupić tam części, których już nie produkują i nikt nie oferuje ich nowych, a to bardzo cenne. Poza zakupem używanych części samochodowych na tzw. szrocie możemy sprzedać nasz niesprawny samochód na złom.

SZROT SAMOCHODOWY – WYCENA AUTA NA ZŁOM

Chcesz wiedzieć ile dostaniesz za swoje niesprawne auto sprzedając je na szrot samochodowy? Wypełnij poniższy formularz wyceny, a my w odpowiedzi zaoferujemy Ci korzystną cenę, jaką zapłacimy za Twój wrak. Podaj jak najwięcej szczegółów odnośnie kompletności pojazdu, a jeśli masz to załącz zdjęcia.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – stacja kasacji pojazdów i auto szrot

  Kasacja Przybychowo to profesjonalna stacja demontażu i kasacji pojazdów. Znajdujemy się w Wielkopolsce koło Obornik. Oferujemy duży wybór używanych części samochodowych oraz w pełni legalną kasację pojazdów. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnych samochodów ze wskazanego miejsca w obrębie 100 km od naszej siedziby, pomoc w formalnościach i płatność gotówką od ręki. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 lub adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Szrot samochodowy - kasacja Przybychowo

  Na nasz szrot samochodowy przyjmujemy wszystkie pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe. Mogą być niesprawne ze starości, powypadkowe, uszkodzone w wyniku zdarzeń losowych.

  Oferujemy używane oryginalne części samochodowe do różnych marek i modeli. Większość oferowanych przez nas części pochodzi z demontażu pojazdów. Nie posiadamy w sprzedaży żadnych fabrycznie nowych części.

  Cena, jaką możemy zapłacić za samochód przeznaczony do demontażu i zezłomowania zależy od stanu technicznego pojazdu, roku produkcji, marki i modelu a także od jego kompletności. Ważne, żeby pojazd ważył minimum 90% masy własnej, zawartej w dowodzie rejestracyjnym. W przeciwnym wypadku mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty.