fbpx Skip to content

WYCENA AUTA NA ZŁOM

Wycena auta na złom i co na nią wpływa

Mówiąc o sprzedaży niesprawnego pojazdu do kasacji czy też innymi słowy na złomowisko, pierwszym krokiem jest wycena auta na złom. Każdy pojazd wycenia się indywidualnie w zależności od jego stanu technicznego i kompletności oraz oczywiście marki, modelu i roku produkcji.

Masz niesprawny samochód i interesuje Cię wycena auta na złom? Wypełnij poniższy formularz, a dowiesz się, ile zapłacimy za Twój pojazd. Co więcej odbierzemy go od Ciebie naszym transportem, pomożemy w formalnościach i zapłacimy gotówką od ręki.

WYCENA AUTA NA ZŁOM – WYPEŁNIJ FORMULARZ

Interesuje Cię wycena auta na złom? Wypełnij poniższy formularz, opisz jakie auto chcesz sprzedać do zezłomowania, w jakim jest stanie i czy jest kompletne. Zwrotnie otrzymasz atrakcyjną propozycję cenową, a następnie umówimy się na odbiór Twojego pojazdu i załatwimy wszystko szybko i sprawnie.

Wycena auta na złom

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Znajdując się w sytuacji posiadania pojazdu, który najlepsze czasy ma już za sobą i wiąże się jedynie z ponoszeniem kolejnych kosztów, z pewnością warto rozważyć sprzedaż auta na złom. Czy to rdzawy relikt czy też kiedyś niezawodny rumak, złomowanie samochodu jest praktycznym sposobem na zwolnienie miejsca, pozbycie się problemu i ciągłych kosztów oraz zarobienie dodatkowej gotówki. Jak jednak określa się wartość samochodu, jak wygląda wycena auta na złom i kiedy warto rozważyć tę opcję? Warto przeanalizować czynniki wpływające na cenę sprzedaży samochodu na złom i określić, kiedy jest to opłacalne.

  Wycena auta na złom a stan pojazdu 

  Głównym czynnikiem wpływającym na wartość samochodu przeznaczonego na złomowanie jest jego obecny stan. Czy samochód wciąż jeździ, czy też stał się ozdobą ogrodu? Im więcej części nadających się do odzysku, tym wyższa wartość złomu. Złomowiska interesują się metalami, z których można coś jeszcze odzyskać, oraz funkcjonalnymi częściami, które można ponownie sprzedać lub ponownie wykorzystać, dlatego wycena auta na złom jest zdeterminowana przez jego stan techniczny i kompletność.

  Wycena auta na złom a waga pojazdu

  Złomowiska zazwyczaj płacą za wagę pojazdu, dlatego im cięższy tym lepszy. To oznacza, że cięższe samochody, zawierające więcej metalu, osiągną wyższą cenę. Większe pojazdy, takie jak ciężarówki i SUV-y, często mają większą wartość złomu w porównaniu do samochodów kompaktowych. Warto jeszcze wspomnieć, że sprawdza się również masę własną pojazdu, czyli czy rzeczywista waga jest równa masie własnej wpisanej w dowodzie rejestracyjnym. Aby nie ponosić dodatkowych opłat pojazd powinien ważyć minimum 90% masy własnej.

  Aktualne ceny złomu metalowego

  Wartość złomu metalowego podlega wahaniom w zależności od popytu na rynku. W dodatku różne metale mają różną wartość, przy czym stal i aluminium są powszechnie występujące w samochodach. Waga w połączeniu z aktualnymi cenami złomu określa w dużej mierze, jaka będzie wycena auta na złom.

  Konwertory Katalizatorowe i Metale Szlachetne

  Niektóre elementy w samochodzie, takie jak konwertory katalizatorowe, zawierają metale szlachetne, takie jak platyna, pallad i rody. Te metale mają wartość rynkową i mogą istotnie wpłynąć na ogólną wartość złomu samochodu. Jeżeli Twoje auto z jakichś powodów nie ma już katalizatora, jego wartość na złomie znacznie spada.

  Kasacja Przybychowo – Kupimy Twoje auto na złom

  Chcesz sprzedać swój samochód na złom, bo nie nadaje się już do jazdy, a naprawa wyniesie majątek? Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnego auta w obrębie do ok. 100 km od naszej siedzimy w Przybychowie koło Obornik (Wielkopolska). Pomożemy Ci również w formalnościach, nic się nie martw, nie są skomplikowane, jedyne co Ci pozostanie to pójść do urzędu wyrejestrować auto. Gotówkę za samochód otrzymasz od nas od ręki. Nie czekaj i pozbądź się problemu.

  Aby sprzedać auto na złom potrzebujesz dowód rejestracyjny oaz kartę pojazdu, jeśli taka była wydana oraz swój dowód tożsamości. Zwrotnie otrzymasz od nas unieważniony dowód rejestracyjny oraz zaświadczenie o kasacji pojazdu.

  Nie musisz się martwić o dostarczenie Twojego wraku na nasz skup aut na złom, zapewniamy darmowy odbiór pojazdu naszym transportem. Doskonale wiemy, że samochody nadające się na złom zazwyczaj nie nadają się jednocześnie do uczestnictwa w ruchu drogowym.

  Wypełnij powyższy formularz wyceny lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Wycena auta na złom i do kasacji