fbpx Skip to content

ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW

Złomowanie samochodów osobowych i ciężarowych

Każdy pojazd ma jakiś cykl swojego życia, a raczej przydatności. Złomowanie samochodów to ostatni etap życia pojazdu. Poddaje się mu niesprawne auta, które nie nadają się już do naprawy lub ich naprawa jest po prostu nieopłacalna. Inaczej zwana kasacja pojazdów to z jednej strony pozbycie się zawadzającego niesprawnego samochodu przez użytkownika. Jednak z drugiej strony to dość wymagający ciąg działań, które w tym celu musi podjąć wyspecjalizowana stacja demontażu i kasacji aut. Proces kończy się wydaniem odpowiedniego zaświadczenia dla właściciela, które jest niezbędne do wyrejestrowania samochodu. W konsekwencji umożliwia zdjęcie odpowiedzialności za niego oraz obowiązku uiszczania opłat związanych z użytkowaniem auta.

Oddanie samochodu na złom

Najprostszy, najszybszy i w sumie konieczny sposób na pozbycie się niesprawnego auta, czy to po wypadkowego czy też wraka ze starości, to oddanie samochodu na złom. Pozwala nam to szybko i sprawnie pozbyć się problemu i co więcej jeszcze na tym zarobić. Złomowanie samochodów jest procesem złożonym, jednak wiele części może zostać ponownie wykorzystane, dlatego nie musimy płacić za oddanie samochodu na złom. Co więcej wyspecjalizowane stacje demontażu i kasacji aut kupują nienadające się do niczego innego samochody, dzięki czemu nie oddajemy auta a je sprzedajemy.

Co zrobić jeśli masz niesprawny samochód, którego chcesz się pozbyć? Najlepszym rozwiązaniem jest oddanie samochodu na złom! Skontaktuj się z nami a odbierzemy od Ciebie auto, bez względu na to w jakim jest stanie. Szybko i sprawnie, a do tego płacimy gotówką od ręki.

Cena za złomowanie samochodu

Tak naprawdę cena za złomowanie samochodu może być różna w zależności od rodzaju, stanu i wyposażenia auta. Ale co najważniejsze to oddając samochód na złom, to nie Ty płacisz za złomowanie samochodu, tylko sprzedajesz swoje auto. Chcesz wiedzieć ile zapłacimy za Twój wrak? Wypełnij poniższy formularz, załącz zdjęcie, a my go wycenimy.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Co obejmuje złomowanie samochodów?

  Każdy pojazd prędzej czy później, czy to jako konsekwencja starości czy też w wyniku kolizji, trafia na złomowisko samochodowe. Tam odbywa się tzw. kasacja pojazdów, czyli złomowanie samochodu. Proces ten obejmuje kilka etapów. Pierwszym z nich, poza oficjalnym wycofaniem pojazdu z użytkowania, jest demontaż samochodu. Rozbierając auto na części segregujemy je na te, nadające się do ponownego użytkowania i te przeznaczone do utylizacji. Części nadające się do ponownego wykorzystania trafiają do regeneracji lub bezpośrednio do osób, które ich poszukują, w zależności w jakim są stanie.

  Bez wątpienia złomowanie samochodów wiąże się z recyklingiem, jednak stanowczo nie może być z nim utożsamiane. Jest w zasadzie jednym z etapów przygotowania części metalowych pojazdów do ponownego wykorzystania. Recykling ponadto obejmuje oczyszczenie materiałów (np. usunięcie powłok lakierniczych), segregację materiałów, przetworzenie ich na surowiec nadający się do produkcji, wytworzenie nowych elementów i wprowadzenie ich do użytku.

  Złomowanie samochodów w Kasacji Przybychowo

  Kasacja Przybychowo to profesjonalna Stacja Demontażu i Kasacji Pojazdów. Działamy głównie na terenie Wielkopolski. Odbieramy samochody od ich właścicieli naszym własnym transportem w obrębie ok 100 km od naszej siedzimy w Przybychowie. Zapewniamy profesjonalną obsługę, pomoc w formalnościach i płacimy gotówką od ręki. Chcesz oddać samochód na złom, wypełnij powyższy formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Kasacja Przybychowo - Złomowanie samochodów