fbpx Skip to content

AUTOKASACJA

Legalna autokasacja samochodów osobowych i ciężarowych

Autokasacja to innymi słowy złomowanie samochodów lub też potocznie miejsce, w którym możemy oddać samochód do kasacji. Wiąże się to bez wątpienia z pozbyciem się auta, które nie nadaje się już do dalszego użytkowania i jego naprawa jest nieopłacalna. Powszechnie wiadomo, że pojazdu nie można tak po prostu wyrzucić na śmietnik czy też porzucić. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi nam autokasacja. Nie dość, że pozwala nam pozbyć się problemu, jakim jest nienadające się do niczego auto, to jeszcze możemy na tym zarobić. Jak to możliwe? Otóż autokasacja, a raczej stacja demontażu pojazdu, która się nią zajmuje, to miejsce gdzie tak naprawdę możemy sprzedać nasz samochód na złom.

Na czym polega autokasacja?

Autokasacja to legalny sposób na pozbycie się starego i niesprawnego samochodu. Obejmuje kilka etapów, zatem na czym konkretnie polega autokasacja? W skrócie na wycofaniu pojazdu z użytkowania, rozebraniu go na części, wybraniu tych nadających się do ponownego wykorzystania i utylizacji pozostałych.

Ze względu na fakt, że autokasacja jest procesem złożonym, wymaga wiedzy, sprzętu i odpowiedniego nadzoru, jedyną możliwością pozbycia się swojego niesprawnego auta, jest oddanie go do wyspecjalizowanego w tym zakresie punktu kasacji, tzw. Stacji demontażu i kasacji pojazdów. Oddając czy też raczej sprzedając pojazd w takim miejscu otrzymamy odpowiednie zaświadczenie, na podstawie którego możemy wyrejestrować pojazd. Jest to niezbędny etap, abyśmy znieśli z siebie odpowiedzialność za pojazd oraz obowiązek wnoszenia opłat związanych z użytkowaniem.

Autokasacja – ceny

Oddając auto do kasacji z reguły nie musimy płacić za złomowanie, co więcej jeszcze możemy otrzymać za oddawane auto godziwą zapłatę. Ile możemy dostać oddając pojazd do autokasacji? Otóż odpowiedź brzmi: to zależy. Od czego? Od wielu czynników, tj. np. marka i model pojazdu, rok produkcji, pojemność silnika, wyposażenie, stan techniczny pojazdu i jego części.

Masz niesprawny samochód nadający się już tylko do autokasacji? Chcesz się go pozbyć i jeszcze na tym zarobić? Skontaktuj się z nami, odbierzemy go od Ciebie i zapłacimy korzystną cenę.

Chcesz wiedzieć ile zapłacimy za Twoje niesprawne auto? Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, który ułatwi nam dokonanie wyceny.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – profesjonalna stacja demontażu i kasacji pojazdów

  Zajmujemy się demontażem i kasacją pojazdów. Zapewniamy odbiór niesprawnego auta naszym transportem, w obrębie ok. 100 km od nas. O nic nie musisz się martwic, załatwimy wszystko i zapłacimy gotówką od ręki. Na koniec otrzymasz odpowiednie zaświadczenie, niezbędne do wyrejestrowania Twojego samochodu i pozbycia się go na dobre.

  Autokasacja - Kasacja Przybychowo