fbpx Skip to content

AUTO SKUP ZŁOMOWANIE

Wielkopolski auto skup złomowanie

Mając niesprawny samochód, którego nie chcemy już naprawiać, nie pozostaje nam nic innego jak udać się na auto skup złomowanie. Nawet jeśli nie chcemy już naszego pojazdu, bo do niczego się nie nadaje i niewiele jest wart, to i tak nie możemy go wyrzucić na śmietnik ani porzucić. Każdy właściciel takiego pojazdu jest zobowiązany zapewnić jego zezłomowanie. Oczywiście nie może tego zrobić sam, nawet gdyby potrafił, dlatego najsensowniej jest poszukać takiego miejsca jak auto skup złomowanie. Tylko uprawnione stacje mogą złomować pojazdy.

Auto skup złomowanie dla każdego pojazdu

Skupujemy wszystkie rodzaje pojazdów, od osobowych przez dostawcze aż po ciężarowe. Możesz nam sprzedać zarówno samochód pochodzący z Polski jak i z zagranicy. Jakie pojazdy najczęściej trafiają na auto skup złomowanie? Najogólniej mówiąc takie, których nie warto już naprawiać. Są już stare i wyeksploatowane lub uległy wypadkowi, a koszt ich naprawy przewyższyłby wartość samego pojazdu. Interesuje Cię sprzedaż auta na złom? Zgłoś się do nas.

Masz niesprawne auto i chcesz je sprzedać na auto skup złomowanie? Skontaktuj się z nami, załatwimy wszystko za Ciebie. Skupujemy pojazdy na złom, zapewniamy darmowy odbiór wraku ze wskazanego miejsca postoju i płacimy gotówką. Działamy w pełni legalnie i wydajemy niezbędne do wyrejestrowania pojazdu zaświadczenia.

AUTO SKUP ZŁOMOWANIE – WYCENA

Chcesz sprzedaż swój niesprawny pojazd na auto skup złomowanie i zastanawiasz się ile możesz za nie dostać. Wypełnij poniższy formularz, a zaproponujemy Ci korzystną cenę. Podaj dane samochodu, informacje o jego kompletności i stanie technicznym, jeśli masz załącz też zdjęcia (opcjonalnie). Jeśli zabraknie nam jakichś informacji, nic się nie martw, skontaktujemy się z Tobą aby doprecyzować szczegóły.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Nie musisz się martwić o dostarczenie Twojego wraku na nasz skup aut na złom, zapewniamy darmowy odbiór pojazdu naszym transportem. Doskonale wiemy, że samochody nadające się na złom zazwyczaj nie nadają się jednocześnie do uczestnictwa w ruchu drogowym.

  Tak, każdy niesprawny samochód możesz sprzedać nam do zezłomowania. Może to być samochód osobowy, dostawczy a nawet ciężarowy, zarejestrowany zarówno w Polsce jak i zagranicą.

  Aby sprzedać auto na złom potrzebujesz dowód rejestracyjny oaz kartę pojazdu, jeśli taka była wydana oraz swój dowód tożsamości. Zwrotnie otrzymasz od nas unieważniony dowód rejestracyjny oraz zaświadczenie o kasacji pojazdu.

  Wypełnij powyższy formularz wyceny lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Skup Aut Złomowanie