fbpx Skip to content

ZŁOMOWANIE AUTA

Profesjonalna Stacja kasacji pojazdów

Złomowanie auta to proces kończący możliwość jego eksploatacji. Nie ma co się oszukiwać na każde auto prędzej czy później przyjdzie czas. W sytuacji, gdy jesteś właścicielem pojazdu, który jest na tyle zniszczony bądź zużyty, że nie warto go już serwisować i naprawiać, nie pozostaje Ci nic innego jak złomowanie auta. Warto pamiętać, że samodzielnie nie można przeprowadzić tego procesu, należy się w tym celu zgłosić do odpowiedniego punktu, jakim jest stacja demontażu i kasacji pojazdów.

Co to jest złomowanie auta?

Złomowanie auta to proces obejmujący przede wszystkim jego demontaż i segregację części, recykling i utylizację. Przy czym dwie ostatnie czynności się wykluczają, co oznacza że części, które się nadają trafiają do recyklingu, a te które się już do niczego nie nadają lub są niebezpieczne trafiają do utylizacji. Posiadając zniszczone auto czy to w wyniku wieloletniej eksploatacji czy też na skutek wypadku, możemy się go pozbyć sprzedając je na auto złom.

Masz niesprawne auto, którego nie zamierzasz już naprawiać? Wybierz złomowanie auta na naszej Stacji demontażu i kasacji pojazdów w Przybychowie. Zapewniamy darmowy odbiór Twojego auta ze wskazanego miejsca, płacimy gotówką od ręki i wydajemy niezbędne zaświadczenia. Zezłomuj swój samochód w pełni legalnie, szybko i sprawnie. Skontaktuj się z nami i niczym się nie martw.

ZŁOMOWANIE AUTA – ILE MOŻESZ OD NAS DOSTAĆ

Chcesz zezłomować swój samochód i zastanawiasz się czy i ile będzie Cię to kosztować? Oczywiście Ty nic nie płacisz, co więcej to my płacimy Tobie, ponieważ kupujemy Twój samochód.

Złomowanie auta to nasza specjalność, a jeśli chcesz wiedzieć za ile kupimy Twoje, wypełnij poniższy formularz wyceny. Opisz stan swojego pojazdu i najważniejsze informacje odnośnie marki, wyposażenia i wieku. Zwróć uwagę, że pojazd powinien ważyć min. 90% masy własnej wpisanej w dowodzie rejestracyjnym. W przeciwnym razie możemy doliczyć dodatkowe opłaty za brakujące kilogramy.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – sprzedaj nam swoje auto na złom

  Prowadzimy w pełni legalną stację demontażu i kasacji pojazdów w Przybychowie koło Obornik (woj. Wielkopolskie). Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnych pojazdów w obrębie do ok. 100 km od naszej siedziby. Wystarczy, ze się z nami skontaktujesz i umówimy się na jego odbiór. Oferujemy korzystne ceny i płacimy gotówką od ręki. Z nami o nic nie musisz się martwić. Za złomowanie auta otrzymasz pieniądze oraz zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu.

  Złomowanie auta - Kasacja Przybychowo

  Jeżeli Twój samochód nie nadaje się już do dalszej eksploatacji i chcesz się go pozbyć, sprzedaj go na złom. W tym celu skontaktuj się z nami poprzez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Złomowanie auta rozpoczyna się od zakupu niesprawnego pojazdu na złom. Obejmuje przede wszystkim demontaż pojazdu na części i ich segregację. Części, które nadają się do ponownego wykorzystania trafiają do regeneracji i sprzedaży, materiały do recyklingu, natomiast części nie nadające się już do niczego i szkodliwe trafiają do utylizacji.

  Nie, jako właściciel jesteś zobowiązany do zapewniania zezłomowania pojazdu przez wyspecjalizowaną jednostkę tj. Stacja demontażu i kasacji pojazdów z właściwymi uprawnieniami taką jak Kasacja Przybychowo.