fbpx Skip to content

AUTO ZŁOM MIELŻYN

Profesjonalny auto złom w Twojej okolicy

Twój samochód nadaje się już tylko do kasacji i szukasz takiego miejsca jak auto złom Mielżyn? Jesteś w dobrym miejscu. Odbierzemy Twój pojazd bez dodatkowych kosztów! Wystarczy, że do nas zadzwonisz albo wypełnisz poniższy formularz, a my wycenimy Twoje auto i umówimy się na jego odbiór.

Auto złom Mielżyn i okolice

Niezależnie czy interesuje Cię auto złom Mielżyn czy też masz niesprawny pojazd w jego okolicach, na nas możesz liczyć. Skupujemy pojazdy do zezłomowania i odbieramy je naszym transportem. Zapewniamy korzystną wycenę i płatność od ręki, z nami załatwisz wszystko szybko i sprawnie. Otrzymasz też dokumenty niezbędne do wyrejestrowania samochodu w urzędzie.

Proces sprzedaży pojazdu na złom

Może się wydawać, że posiadanie niesprawnego pojazdu, którego nie chcemy już naprawiać, to duży problem. Nic bardziej mylnego. Co prawda nie możemy takiego pojazdu ani porzucić ani wyrzucić na śmietnik. Każdy właściciel ma obowiązek zapewnić jego legalne zezłomowanie. Należy podkreślić słowo „legalne”, co oznacza, że nie można tego zrobić samodzielnie. Jedynie uprawnione jednostki tj. stacje demontażu i kasacji pojazdów posiadające odpowiednie uprawnienia mogą się tym zajmować.

Cały proces, jakim jest sprzedaż samochodu na złom, sprowadza się w skrócie do wyboru i kontaktu z wybraną stacją, umówieniu się na odbiór auta lub dostarczeniu go samodzielnie, podpisaniu dokumentów i odbiorze gotówki. Dokumenty, jakich potrzebujesz, niezależnie czy interesuje Cię auto złom Mielżyn czy też inna okolica, to standardowe dokumenty przy zawieraniu umowy kupna-sprzedaży pojazdu. Potrzebujesz dokumenty samochodu, czyli przede wszystkim dowód rejestracyjny i opcjonalnie kartę pojazdu, jeśli została ona wydana oraz swój dowód osobisty.

AUTO ZŁOM MIELŻYN – ILE ZAPŁACIMY ZA TWÓJ POJAZD?

Chcesz wiedzieć ile zapłacimy za Twój niesprawny pojazd? Wypełnij poniższy formularz wyceny, a otrzymasz korzystną ofertę. Cena zależy przede wszystkim od stanu i kompletności Twojego auta, marki, modelu i roku produkcji. Ważna jest tutaj masa pojazdu, czy Twój samochód waży mniej niż 90% jego masy własnej zawartej w dowodzie rejestracyjnym, czy jest kompletny.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Korzystne ceny, darmowy transport, gotówka od ręki

  Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawniania i wydajemy zaświadczenia o kasacji pojazdu. Oferujemy korzystne ceny na niesprawne samochody na złom. Nasza siedziba mieści się w Przybychowie w Wielkopolsce, w obrębie ok. 100 km zapewniamy darmowy odbiór wraku. Chcesz sprzedaż swoje auto na złom? Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Auto złom Mielżyn