fbpx Skip to content

SKUP AUT NA CZĘŚCI

Skup aut na części w Wielkopolsce

Potocznie zwany skup aut na części to miejsce, gdzie możesz sprzedać swój niesprawny samochód bez względu na to, w jakim jest stanie. Jak wiadomo, bywają sytuacje, kiedy to mamy zepsuty pojazd, którego nie warto już naprawiać. Ma to miejsce, kiedy koszty naprawy zaczynają przewyższać wartość samego pojazdu. Co zrobić w takiej sytuacji? Korzystnym rozwiązaniem jest udanie się na skup aut na części czy też inaczej zwany skup aut na złom. Tym sposobem pozbędziesz się niesprawnego auta i otrzymasz jeszcze za nie zapłatę.

Skup aut na części a złomowanie?

Powszechnie wiadomo, że żadnego pojazdu nie można porzucić czy też wyrzucić na śmietnik. Każdy właściciel jeśli chce pozbyć się odpowiedzialności za dany pojazd, jest zobowiązany go sprzedać lub zapewnić jego zezłomowanie. Stacje kasacji pojazdów zajmujące się złomowaniem, prowadzą jednocześnie skup aut na części. Każdy pojazd przez kasacją jest najpierw demontowany i segreguje się jego części i elementy. Dlatego też skup aut na części i złomowanie są ze sobą powiązane.

Kiedy warto sprzedać pojazd do zezłomowania? Z pewnością wtedy, gdy nie chcesz już go naprawiać, bo koszty naprawy przewyższają wartość pojazdu, albo zwyczajnie nie da się już go naprawić. Niezależnie czy masz do czynienia ze starym autem, które jest już wyeksploatowane i psuje się ze starości, czy też z nowym pojazdem powypadkowym. Jedno i drugie, jeśli nie jest już warte naprawy, powinno trafić na auto złom czy też skup aut na części. Dzięki temu pozbędziesz się wraku i dodatkowo odzyskasz chociaż część pieniędzy.

Masz niesprawny pojazd i chcesz go sprzedać na skup aut na części? Skontaktuj się z nami, załatwimy wszystko za Ciebie. Odbierzemy niesprawny pojazd ze wskazanego miejsca postoju, zapłacimy gotówką od ręki i wydamy niezbędne zaświadczenia. Z nami o nic nie musisz się martwić!

Potrzebne dokumenty

Jakie dokumenty są potrzebne, aby sprzedać pojazd na złom? W zasadzie te same, co przy standardowej sprzedaży samochodu. Nie obędzie się bez dowodu rejestracyjnego pojazdu i Twojego dowodu osobistego. Jeśli pojazd miał wydaną kartę pojazdu, to tez należy ją okazać. Po sprzedaży auta do zezłomowania dowód rejestracyjny zostanie unieważniony a Ty otrzymasz dodatkowo zaświadczenie o kasacji pojazdu. Z tymi dokumentami koniecznie udaj się do właściwego Twojemu miejscu zamieszkania urzędu, aby wyrejestrować pojazd.

SKUP AUT NA CZĘŚCI – CENY

To ile dostaniesz za swój niesprawny samochód zależy od kilku czynników Przede wszystkim od  tego, czy pojazd jest kompletny i waży nie mniej niż 90% masy własnej zawartej w dowodzie rejestracyjnym. Jeśli waży mniej, możemy potrącić dodatkowe opłaty. Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, na podstawie którego zaoferujemy najkorzystniejszą cenę zakupu Twojego auta. Wpisz dane pojazdu, dodatkowe uwagi i załącz zdjęcia jeśli posiadasz.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – Złomowanie i skup aut na części

  Prowadzimy profesjonalną stację kasacji i demontażu aut na części. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnego pojazdu naszym transportem w okolicy do 100 m od naszej siedziby w Przybychowie koło Obornik (woj. Wielkopolskie). Działamy w pełni legalnie i wydajemy niezbędne zaświadczenia. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Skup Aut na Części