fbpx Skip to content

KASACJA POJAZDÓW POZNAŃ

Kasacja pojazdów Poznań i okolice

Masz niesprawne auto do kasacji, którego chcesz się pozbyć w okolicach Miasta Poznań? Jesteś we właściwym miejscu – sprzedaj je nam! Idealnym miejscem do sprzedaży niechcianego i nienadającego się do naprawy samochodów jest Kasacja Pojazdów, Poznań i okolice to rejon, z którego odbierzemy od Ciebie niesprawne auto naszym transportem. Płacimy gotówką od ręki!

Co zrobić z pojazdem, który nie nadaje się już do naprawy?

Pojazd, który nie nadaje się już do naprawy, albo jego naprawa jest najzwyczajniej w świecie nieopłacalna, należy zezłomować. Jak wiadomo pojazdu takiego nie można wyrzucić na śmietnik czy też gdzieś porzucić, niezależnie czy na terenie miasta Poznań czy gdziekolwiek indziej. Co więcej raczej ciężko będzie właścicielowi zezłomować samochód samodzielnie. Jest to wręcz niemożliwe. Kasacja pojazdów Poznań, to wyspecjalizowana jednostka zajmująca się złomowaniem aut, do której należy się zgłosić.

Szukasz takiego miejsca jak Kasacja Pojazdów Poznań?

Jeśli masz niesprawny samochód nadający się na złom i szukasz takiego miejsca jak Kasacja pojazdów Poznań, to jesteś we właściwym miejscu. Zajmujemy się profesjonalną kasacją pojazdów, zapewniamy darmowy odbiór Twojego auta z miasta Poznań i okolic i do tego płacimy gotówką. Nie musisz się o nic martwić. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Kasacja Pojazdów Poznań – Ile zapłacimy za Twoje auto?

To ile zapłacimy za Twój samochód zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od marki i modelu auta, roku produkcji, jego stanu technicznego i wyposażenia. Jeśli chcesz dowiedzieć za jaką cenę możesz nam sprzedać swój niesprawny samochód, zachęcamy wypełnij poniższy formularz. Możesz dołączyć też zdjęcie, jeśli nim dysponujesz. Pamiętaj, że poza tym, że zapłacimy za Twój pojazd, to jeszcze odbierzemy go sami od Ciebie z terenu miasta Poznań i okolic.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Pojazdów Poznań

  Kasacja Przybychowo – Odbierzemy Twój pojazd do Kasacji z Miasta Poznań i okolic

  Kasacja Przybychowo to profesjonalna Stancja Demontażu i Kasacji Pojazdów. Działamy głównie na terenie województwa Wielkopolskiego. Odbieramy wraki do ok. 100 km od naszej firmy, dlatego bez problemu odbierzemy Twój samochód z miasta Poznań i okolic. Zapewniamy sprawną wycenę, szybkie załatwienie niezbędnych formalności i płatność gotówką od ręki. Skontaktuj się z nami za pomocą powyższego formularza lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl