fbpx Skip to content

ZŁOMOWANIE BYDGOSZCZ

Demontaż aut i złomowanie Bydgoszcz

Masz niesprawny samochód, którego chcesz się pozbyć i interesuje Cię złomowanie Bydgoszcz? Zgłoś się do nas! Odbierzemy Twój pojazd naszym transportem ze wskazanej lokalizacji, zapłacimy gotówką od ręki i pomożemy w formalnościach. Załatwimy wszystko szybko, sprawnie i przede wszystkim w pełni legalnie, otrzymasz niezbędne dokumenty.

Złomowanie Bydgoszcz i okolice

Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów, naszą specjalnością jest złomowanie, Bydgoszcz i okolice to jeden z obszarów naszej działalności. Zajmujemy się złomowaniem różnego rodzaju pojazdów od samochodów osobowych, przez dostawcze, ciężarowe, busy i autobusy aż po pojazdy specjalne. Możesz sprzedać nam swoje niesprawne auto pochodzące zarówno z Polski jak i z zagranicy. Złomowanie Bydgoszcz, to tylko jedno z haseł, pod którymi możesz nas znaleźć. Rejon naszej działalności obejmuje przede wszystkim Wielkopolskę i część województwa kujawsko-pomorskiego.

Demontaż i złomowanie samochodów

Specjalnością naszej stacji jest demontaż i złomowanie samochodów. Jak wygląda cały proces, który przeprowadzamy z każdym autem? Przyjmując pojazd na złom, już po załatwieniu formalności z właścicielem, w pierwszej kolejności oczyszczamy go z substancji niebezpiecznych i innych płynów. Następnie przechodzimy do demontażu samochodu na części. Staramy się z niego odzyskać maksymalnie dużo, ile się da.

Oddzielamy części i układy, które mogą trafić od razu do dalszej odsprzedaży jako części zamienne do samochodów tego samego typu. Pozostałe części dzielimy pod względem rodzaju materiałów, oczyszczamy je z farb i zanieczyszczeń, aby potem mogły trafić do ponownego przetworzenia w innym procesie produkcyjnym. Dzięki temu zmniejszamy ilość odpadów, minimalizując tym samym negatywny wpływ na środowisko. Wszystko to, co zostanie i czego nie da się w żaden sposób wykorzystać, trafia do utylizacji.

ZŁOMOWANIE BYDGOSZCZ – WYCENA TWOJEGO AUTA

Niezależnie czy interesuje Cię złomowanie Bydgoszcz czy też stacja w innym mieście, na wycenę Twojego pojazdu wpływają te same czynniki. Przede wszystkim jest to model i marka pojazdu oraz związana z tym masa własna, którą się charakteryzuje. Znaczenie ma także kompletność pojazdu i jego stan techniczny. Chcesz dowiedzieć się, ile zapłacimy za Twój pojazd, który stoi i czeka na odbiór w mieście Bydgoszcz lub okolicach? Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję zakupu, umówimy się na odbiór i pozbędziesz się problemu.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Jakich dokumentów potrzebujesz sprzedając samochód na złom?

  Sprzedając samochód na złom nie potrzebujesz nic szczególnego. Wystarczą dokumenty pojazdu, czyli dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu, jeśli została wydana. Nie obędzie się oczywiście bez Twojego dowodu osobistego. Pamiętaj, że jeśli nie jesteś właścicielem pojazdu lub jesteś współwłaścicielem, potrzebujesz też upoważnienie właściciela lub pozostałych współwłaścicieli. Zwrotnie otrzymasz od nas unieważniony dowód rejestracyjny oraz zaświadczenie o kasacji pojazdu.

  Darmowy odbiór wraku i płatność gotówką od ręki

  Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów i posiadamy niezbędne uprawnienia do prowadzenia naszej działalności. Z nami masz pewność, że pozbywasz się pojazdu w pełni legalnie, otrzymasz od nas dokumenty zaświadczające o kasacji pojazdu, z którymi możesz się udać do urzędu, aby wyrejestrować samochód i pozbyć się problemu. Zapewniamy darmowy odbiór auta, które nie nadaje się do samodzielnej jazdy, płacimy gotówką od ręki i pomagamy w formalnościach. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl.

  złomowanie Bydgoszcz